tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull Imagination: czołowi zawodnicy walczą o koronę króla freeride'u [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Bull Imagination: czołowi zawodnicy walczą o koronę króla freeride'u [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.10.20, 11:07 Drukuj

Wracamy na ogromny tor do freeride'u, który powstał w głowie Tylera Beremana, a wybudowany został przez Jasona Bakera. Tym razem na miejscówce Red Bull Imagination zobaczymy czołówkę zawodników, którzy najpierw zapoznają się z gigantem, potrenują, a później... staną w szranki wyjątkowego konkursu.

Tor, który stworzyli Bereman i Baker, powstawał przez wiele dni. Następnie to Bereman jako pierwszy został testerem nowej miejscówki. Początkowo nawet on, był niepewny kilku skoków i miał lekkie obawy, ale nic dziwnego, na takim torze nie ma miejsca na błędy.

Lista zaangażowanych zawodników jest równie imponująca, jak sam tor. Bereman zaprosił na wspólne treningi, a następnie także do rywalizacji: Toma Parsonsa, Colby'ego Rahę, Ryana Sipesa, Cole'a Seely, Vicki Golden i Darryna Durhama. To doświadczona ekipa ze sporym workiem medali X Games, gdyby je pozbierać razem. Dodatkowo, wszyscy oni jeżdżą freeride na co dzień i pozwalają sobie na skoki, których inni nigdy nie braliby pod uwagę. Mimo tego, nie wszyscy przystąpili do rywalizacji.

NAS Analytics TAG

Zaproszeni zostali także: Jeremy Stenberg, Ronnie Renner i Robbie Maddison, którzy sędziowali zawody. Te ikony Freestyle Motocrossu i freeride'u, jak nikt inny zdają sobie sprawę, jak wielkich umiejętności i odwagi potrzeba do wykonywania tak wielkich skoków, ale także potrafią docenić kreatywność w wyborze linii.

Usiądźcie wygodnie i wybierzcie się w podróż do Fort Scott w Kansas, do freeride'owego spotu marzeń i sprawdźcie, jak sobie z nim poradzili czołowi zawodnicy.

Część druga - treningi

Część trzecia - treningi i zawody

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę