tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rafał Sonik przyłapany na lotnisku. Witamy Mistrza! [film, wywiad] NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Rafał Sonik przyłapany na lotnisku. Witamy Mistrza! [film, wywiad]

Autor: Piotr Barry Baryła 2019.07.22, 13:27 1 Drukuj

Rafał Sonik wrócił do Polski po zwycięstwie w wyczerpującym, długodystansowym rajdzie Silk Way Rally. Zanim poleciał do Krakowa, wylądował w Warszawie. Nie mogliśmy przegapić takiej okazji, by spotkać się z Rafałem i osobiście mu pogratulować!

Spotkanie miało miejsce na warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina, w piątkowy poranek. Wszystko uwieczniliśmy kamerą Ścigacza:

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę