tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rafał Sonik pozdrawia czytelników Ścigacza i zaprasza na dłuższy wywiad NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rafał Sonik pozdrawia czytelników Ścigacza i zaprasza na dłuższy wywiad

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.18, 14:52 Drukuj

Już jutro wczesnym rankiem Rafał Sonik wyląduje na warszawskim lotnisku. Prosto z terminala przylotów porwie go Barry, który przeprowadzi z naszym mistrzem dłuższą rozmowę. Tymczasem Rafał, zmęczony po wyczerpującym, ale wygranym rajdzie Silk Way Rally, z chińskiej ziemi pozdrawia czytelników Ścigacza!

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę