tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Silk Way Rally 2019 - video relacja: Rafał Sonik triumfuje, wypadek Arek Lindner NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Silk Way Rally 2019 - video relacja: Rafał Sonik triumfuje, wypadek Arek Lindner

Autor: Alonzo 2019.08.04, 15:23 Drukuj

Silk Way Rally, czyli rajd jedwabnego szlaku, to coroczny rajd offroadowy, rozgrywany na terenach wschodniej Rosji, Kazachstanu, Chin. Jego trasa zmieniała się na przestrzeni lat, jednak zawsze była to domena dominacji Rosjan. W latach 2009-2011 raj Silk Way Rally wchodził w skład Dakar Series, co jeszcze bardziej podniosło rangę tego rajdu i zaostrzyło apetyty Rosjan, aby akcentować w nim swoją niepodważalną dominację.

NAS Analytics TAG

W tym roku rajd w kategorii quadów wygrał Rafał Sonik. To wspaniałe zwycięstwo Polaka, które z całą pewnością nie zyskało dostatecznego zaakcentowania w masowych mediach. Warto poznać to wydarzenie z rewelacyjnego filmu Terenwizji:

 

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę