tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Silk Way Rally 2019 - video relacja: Rafa Sonik triumfuje, wypadek Arek Lindner
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Silk Way Rally 2019 - video relacja: Rafa Sonik triumfuje, wypadek Arek Lindner

Autor: Alonzo 2019.08.04, 15:23 Drukuj

Silk Way Rally, czyli rajd jedwabnego szlaku, to coroczny rajd offroadowy, rozgrywany na terenach wschodniej Rosji, Kazachstanu, Chin. Jego trasa zmieniała się na przestrzeni lat, jednak zawsze była to domena dominacji Rosjan. W latach 2009-2011 raj Silk Way Rally wchodził w skład Dakar Series, co jeszcze bardziej podniosło rangę tego rajdu i zaostrzyło apetyty Rosjan, aby akcentować w nim swoją niepodważalną dominację.

NAS Analytics TAG

W tym roku rajd w kategorii quadów wygrał Rafał Sonik. To wspaniałe zwycięstwo Polaka, które z całą pewnością nie zyskało dostatecznego zaakcentowania w masowych mediach. Warto poznać to wydarzenie z rewelacyjnego filmu Terenwizji:

 

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr