tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pirelli na EICMA 2018: sportowe doświadczenia i ciągły rozwój
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pirelli na EICMA 2018: sportowe doświadczenia i ciągły rozwój

Autor: Redakcja 2018.11.05, 15:32 1 Drukuj

Firma Pirelli jest oficjalnym dostawcą opon dla serii World Superbike już od 15 lat. Przez ten rekordowy czas nie tylko pomagała zawodnikom w osiąganiu najlepszych rezultatów, ale też wykorzystała ogromne doświadczenie, zebrane na torze, w konstrukcji najlepszych na świecie opon do jazdy miejskiej i turystycznej.

Pirelli jest od lat jedynym dostawcą ogumienia dla wszystkich klas w ramach WSBK: Superbike, Supersport, Superstock 1000, Superstock 600 oraz w klasach juniorskich. W przeciwieństwie do wyścigów MotoGP, stosowane tu opony nie są produktami prototypowymi, przeznaczonymi wyłącznie do wyścigów. Takie modele jak Diablo czy Diablo Supercorsa SC wyewoluowały na torach WSBK, ale są z powodzeniem stosowane na co dzień przez motocyklistów na całym świecie.

~~~~~------~~~~~

Organizująca wyścigi WSBK firma Dorna, bardzo zadowolona ze współpracy, przedłużyła niedawno umowę z Pirelli na lata 2019-2020. W przyszłym sezonie gama opon stosowanych w wyścigach World Superbike ulegnie znaczącym modyfikacjom. Pojawią się nowe mieszanki i nowe, eksperymentalne profile.

Opony Pirelli wybierane są na pierwszy montaż w motocyklach najlepszych i najbardziej prestiżowych marek na świecie, takich jak Ducati, BMW, MV Agusta, Triumph czy KTM. Na nadchodzących targach EICMA poznamy nowości, które dokładnie opiszemy na naszym portalu. Jedną z najważniejszych przyszłorocznych premier będzie nowa generacja bardzo popularnych, sportowo-turystycznych opon z rodziny Angel.

Polscy motocykliści mogą śledzić oponiarskie nowości Pirelli na dedykowanej stronie internetowej oraz profilu FB.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę