tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe funkcje Yanosika na trudne czasy pandemii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe funkcje Yanosika na trudne czasy pandemii

Autor: Janusz Bbenek 2020.03.24, 17:24 2 Drukuj

W najnowszej aktualizacji aplikacji Yanosik pojawiły się kilka nowych funkcji, związane z panującą pandemią koronawirusa. Program m.in. wyświetli informacje o objawach zakażenia oraz poprowadzi do najbliższego szpitala zakaźnego. To nie koniec zmian - twórcy aplikacji monitorują obecną sytuację i będą na bieżąco dodawać kolejne przydatne elementy.

W razie sytuacji zagrożenia potrzebne są działania jak najprostsze i najbardziej skuteczne. Dlatego w najnowszej wersji aplikacji Yanosik wystarczy wpisać hasło "koronawirus", by uzyskać szeroką pomoc. Program najpierw wyświetli informację o oznakach zakażenia, a jeśli rozpoznamy u siebie te symptomy, pokaże pełną instrukcję dalszego postępowania. Poda również numer specjalnej infolinii NFZ, na której będzie można uzyskać dalsze informacje. 

NAS Analytics TAG

Na mapie pokaże się rozmieszczenie szpitali zakaźnych jako specjalne punkty POI. W razie potrzeby po kliknięciu przycisku "Prowadź" nawigacja pokieruje do najbliższego z nich. Jak tłumaczy Paweł Baharycz z Yanosika:

Aplikacja Yanosik jest na bieżąco aktualizowana i dostosowywana do panującej sytuacji w kraju. Od momentu ogłoszenia stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce podjęliśmy działania, które choć po części pomogą odnaleźć się Polakom w nowej rzeczywistości. Postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić szpitale zakaźne w nawigacji, by każdy w razie potrzeby nie miał wątpliwości dokąd jechać.

Producent aplikacji zapewnia również, że sytuacja jest monitorowana na bieżąco i w Yanosiku będą się pojawiały kolejne nowe funkcje, np. baza miejsc poza szpitalami, do których w razie kumulacji zachorowań kierowani będą potrzebujący. Obecne zmiany wprowadzono w najnowszej aktualizacji na systemy iOS (4.2.16) oraz Android (3.5.4.7).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr