tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nawigacja motocyklowa czy smartfon w obudowie?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nawigacja motocyklowa czy smartfon w obudowie?

Autor: Beavis 2016.06.02, 13:40 10 Drukuj

Motocyklowa nawigacja czy smartfon w obudowie? A może nawigacja samochodowa? Sprawdzamy jak działa stricte motocyklowa nawigacja w motocyklowych warunkach.

Pewnie spodziewacie się kilkunastu akapitów tekstu i obszernej galerii zdjęć. Nie tym razem! Dzisiaj zapraszamy Was do wideo-testu stricte motocyklowej nawigacji TomTom Rider 410. Nie koncentrujemy się jednak bezpośrednio na samym urządzeniu, korzystamy z niej jako z wytrychu by odpowiedzieć na pytanie czy warto zainwestować dodatkowe pieniądze w nawigację dedykowaną motocyklom.

Oczywiście, ciężko byłoby w jednym klipie przejść przez wszystkie rozbudowane funkcje nawigacji. Stąd skoncentrowaliśmy się na jednej, pomijanej, a jak się okazuje - całkiem ważnej. 

Nowości w TomTom Rider 410 znajdziecie TUTAJ.
Test TomTom Rider 400 znajdziecie TUTAJ.
Test Honda NC750X znajdziecie TUTAJ.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę