tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czym wyróżnia się nawigacja motocyklowa?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czym wyróżnia się nawigacja motocyklowa?

Autor: Informacja prasowa 2016.06.13, 15:40 2 Drukuj

Nawigacja motocyklowa TomTom Rider410 jest stworzona specjalnie z myślą o użytkowaniu jej na motocyklu, zarówno jeśli chodzi o budowę jak i specjalne funkcjonalności.

  • odporna na różne warunki pogodowe. Klasa wodoodporności IPX7, możliwość użytkowania w zakresie temperatur 0 - 60 st. C, odporna na kurz i zabrudzenia.
  • wstrząsoodporny uchwyt Ram Mount.
  • obsługa w rękawicach motocyklowych, dodatkowo menu o dużych ikonach.
  • możliwość połączenia z systemem słuchawkowym - komunikaty przekazywane bezpośrednio do kasku motocyklisty.
  • możliwość połączenia z telefonem - obsługa połączeń z poziomu nawigacji oraz jednoczesne używanie telefonu i nawigacji.
  • możliwość wyboru ekscytującej trasy z trójstopniową skalą poziomu krętości drogi i  trójstopniową skalą wyboru wzniesień.
  • bateria wystarczająca do 6 godz. pracy urządzenia
  • obrotowy ekran

Nowe urządzenie TomTom Rider 410 zawiera teraz fabrycznie zainstalowane mapy świata i 100 najbardziej ekscytujących tras motocyklowych na świecie. Zapewnia bezpłatny dostęp do usług TomTom, takich jak pełne aktualizacje mapy świata oraz usług TomTom Traffic i Fotoradary TomTom.

~~~~~------~~~~~

Nawigacja Rider410 jest dostępna wyłącznie w sklepach motocyklowych na terenie całej Polski.

Lista Dealerów

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę