tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motorex oficjalnym partnerem fabrycznego teamu Husqvarna NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motorex oficjalnym partnerem fabrycznego teamu Husqvarna

Autor: Informacja prasowa 2018.01.02, 15:25 3 Drukuj

Szwajcarski producent został oficjalnym dostawcą płynów eksploatacyjnych dla motocykli Husqvarna. Współpraca dotyczyć będzie nowych motocykli sprzedawanych w salonach oraz udziału w sporcie - produkty Motorex używane będą przez fabryczny team Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing.

Husqvarna poinformowała o podpisaniu umowy o globalnym strategicznym partnerstwie z firmą Motorex, produkującą oleje oraz pozostałe środki smarne, płyny eksploatacyjne, a także wszelkiego rodzaju chemię motocyklową. Szwajcarskie produkty znajdziemy od tej pory we wszystkich nowych motocyklach Husqvarny, sprzedawanych w salonach na całym świecie. Z dobrodziejstw tych olejów oraz pozostałych środków skorzystają też fabryczne załogi w różnych dyscyplinach motocyklowych, m.in. w nadchodzącym rajdzie Dakar.

Motorex to rodzinna, niezależna firma o długiej tradycji. Została założona równe sto lat temu przez Arnolda Buchera. Do dziś jej wszystkie nowe produkty opracowywane są we własnym laboratorium. Podobnie jak Husqvarna, Motorex ma również długą tradycję uczestnictwa w sportach motorowych. Zawodnicy używający szwajcarskich olejów 110 razy zostawali mistrzami świata w różnych dyscyplinach, m.in. motocrossie, supercrossie i w rajdach enduro. Nowi partnerzy dobrali się więc idealnie.

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę