tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Quadowy trening Karoliny Karolewicz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Quadowy trening Karoliny Karolewicz

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.29, 13:00 Drukuj

Karolina Karolewicz to jedna z najbardziej utalentowanych młodych zawodniczek, ścigających się na quadach. W sezonie 2016 zdobyła wicemistrzostwo Pucharu Polski Cross Country w klasie Quad 2k Junior, została również Mistrzynią Pomorza Zachodniego oraz wicemistrzynią Strefy Polski Zachodniej Cross Country w klasie Quad Open. Ma za sobą także starty w Niemczech, gdzie w zawodach Endurance Masters zajęła trzecie miejsce  klasie kobiecej.

W mijającym roku nie zdołała niestety pozyskać sponsorów i nie wystartowała w żadnym pełnym cyklu, odniosła za to sukcesy w kilku pojedynczych wyścigach. Zajęła pierwsze miejsce w Nocnym Wyścigu Mistrzostw Pomorza Zachodniego Cross Country w klasie Quad Open, trzecie miejsce w Pucharze Polski Cross Country w klasie Quad 2k Junior w Żaganiu oraz również trzecie miejsce w Cross Country w Ustrzykach Dolnych w klasie Quad 2k.

Karolina nie ustaje w wysiłkach, by pokonać pozasportowe przeszkody i dalej rozwijać się jako profesjonalna zawodniczka. Otrzymaliśmy właśnie film dokumentujący jej grudniowe treningi na torze w Szteklinie.

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę