tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Karolina Karolewicz wicemistrzem Pucharu Polski Cross Country w kategorii quadów! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Karolina Karolewicz wicemistrzem Pucharu Polski Cross Country w kategorii quadów!

Autor: Karolina Karolewicz 2018.09.28, 12:18 Drukuj

Ostatnia runda Pucharu Polski Cross Country nie była dla mnie najszczęśliwsza - są rzeczy których nie można przewidzieć. Niemniej jednak tytuł wicemistrza przyjmuję z radością i dumą.

Ostatnie rundy Pucharu Polski Cross Country odbyły się w miniony weekend w Kaliszu Pomorskim. Zawody, jak zawsze świetnie zorganizowane przez Motosport Kalisz Pomorski, przyciągnęły tłumy zawodników, tym bardziej że zdobyte punkty do klasyfikacji generalnej były mnożone razy 1,5.

NAS Analytics TAG

W sobotę zaliczyłam dobry start i zaciętą walkę o miejsce, ostatecznie wyścig ukończyłam na 3. pozycji. Pod koniec niefortunnie wyrzuciło mnie na leżące drzewo, a kierownica tak uderzyła mnie w nogę, że w niedzielę musiałam zacisnąć zęby i startować z mocnym stłuczeniem.

Niestety od walki o podium powstrzymała mnie awaria - są rzeczy których nie można przewidzieć. Na szczęście, mimo pęknięcia linki gazu, udało mi się zrobić wystarczającą ilość okrążeń, aby zdobyć rozstrzygające punkty.

Teraz już mogę oficjalnie powiedzieć, że sezon 2018 kończę jako wicemistrz Pucharu Polski Cross Country w klasie Quad 2K Junior. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mnie w tym roku wspierali, bo to nasz wspólny sukces: Scigacz.pl, Czaplinek, MotoRenovatio, Gmoto.pl - sklep motocyklowy, Leatt Protectives Polska, IPONE, RIDE 100%, Quadowanie.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę