tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Karolina Karolewicz - m³oda mistrzyni podsumowuje sezon

Karolina Karolewicz - m³oda mistrzyni podsumowuje sezon

Autor: Informacja prasowa 2016.12.21, 12:57 Drukuj

Przyszłością sportów motorowych w Polsce są młodzi i utalentowani zawodnicy. Bardzo nas cieszy, że do tego grona możemy śmiało zaliczyć młodą, ale już bardzo utytułowaną Karolinę Karolewicz, która ściga się quadami.

Karolina to tegoroczna vice mistrzyni Pucharu Polski Cross Country w klasie Quad 2k Junior. W tym sezonie zdobyła również tytuł Mistrza Pomorza Zachodniego oraz Vice Mistrza Strefy Polski Zachodniej Cross Country w klasie Quad Open.

Żeby się rozwijać, trzeba startować także poza granicami swojego kraju, zatem Karolewicz ruszyła na podbój Niemiec. Kilkakrotnie wystartowała w niemieckich zawodach Endurance Masters, podczas których wywalczyła III miejsce w klasie Ladys.

Ma za sobą również debiut w zawodach Enduro oraz Broczyno Rally, gdzie wywalczyła tytuł najszybszego zawodnika rajdu. - Sezon zaliczam do jak najbardziej udanych! - mówi Karolina.

Jej osiągnięcia zostały docenione przez sportowych włodarzy naszego kraju. Podczas Zakończenia Sezonu Sportu Motocyklowego w Centrum Olimpijskim w Warszawie zostały wręczone statuetki za zdobyte miejsca w Mistrzostwach i Pucharze Polski. Ostatecznie Karolina stanęła na drugim stopniu podium!

Karolina chciałaby złożyć szczególne podziękowania dla Krüger&Matz, Klubu Motorowego KM Szczecin oraz Fundacji ,,Młodzi Rajdowcy'', ponieważ bez ich wsparcia na pewno by jej się nie udało osiągnąć tych wszystkich sukcesów.