tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Karolina Karolewicz - młoda mistrzyni podsumowuje sezon
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Karolina Karolewicz - młoda mistrzyni podsumowuje sezon

Autor: Informacja prasowa 2016.12.21, 12:57 Drukuj

Przyszłością sportów motorowych w Polsce są młodzi i utalentowani zawodnicy. Bardzo nas cieszy, że do tego grona możemy śmiało zaliczyć młodą, ale już bardzo utytułowaną Karolinę Karolewicz, która ściga się quadami.

Karolina to tegoroczna vice mistrzyni Pucharu Polski Cross Country w klasie Quad 2k Junior. W tym sezonie zdobyła również tytuł Mistrza Pomorza Zachodniego oraz Vice Mistrza Strefy Polski Zachodniej Cross Country w klasie Quad Open.

NAS Analytics TAG

Żeby się rozwijać, trzeba startować także poza granicami swojego kraju, zatem Karolewicz ruszyła na podbój Niemiec. Kilkakrotnie wystartowała w niemieckich zawodach Endurance Masters, podczas których wywalczyła III miejsce w klasie Ladys.

Ma za sobą również debiut w zawodach Enduro oraz Broczyno Rally, gdzie wywalczyła tytuł najszybszego zawodnika rajdu. - Sezon zaliczam do jak najbardziej udanych! - mówi Karolina.

Jej osiągnięcia zostały docenione przez sportowych włodarzy naszego kraju. Podczas Zakończenia Sezonu Sportu Motocyklowego w Centrum Olimpijskim w Warszawie zostały wręczone statuetki za zdobyte miejsca w Mistrzostwach i Pucharze Polski. Ostatecznie Karolina stanęła na drugim stopniu podium!

Karolina chciałaby złożyć szczególne podziękowania dla Krüger&Matz, Klubu Motorowego KM Szczecin oraz Fundacji ,,Młodzi Rajdowcy'', ponieważ bez ich wsparcia na pewno by jej się nie udało osiągnąć tych wszystkich sukcesów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę