tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Karolina Karolewicz - prezentacja zawodniczki NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Karolina Karolewicz - prezentacja zawodniczki

Autor: Barry 2017.08.22, 15:13 Drukuj

Na swoim koncie ma m.in. tytuł Wicemistrza Pucharu Polski Cross Country Quad 2k Junior, czy Mistrza Pomorza Zachodniego Quad Open 2016. Ma wielkie i wspaniałe plany, choć jej start w kolejnych zawodach w tym roku stoi pod znakiem zapytania.

Karolina Karolewicz to młoda i bardzo waleczna zawodniczka reprezentująca KM Szczecin i Fundację Młodzi Rajdowcy. Niedawno, jako jedyna kobieta, wzięła udział w jedynym w Polsce nocnym wyścigu quadów. Chce się rozwijać, realizować swoje marzenia i wygrywać, lecz potrzebuje do tego pomocy sponsorów.

NAS Analytics TAG

"W tym sezonie miałam możliwość startu tylko w kilku wybranych rundach zawodów ze względu na spore ograniczenia finansowe. Niestety bez pomocy sponsorów nie jestem w stanie wziąć udziału nawet w połowie wyścigów, w których planowałam. Udało mi się wystartować w dwóch rundach w Bieszczadach, gdzie z walki podczas Cross Country w Głębokim wykluczyła mnie awaria sprzętu. Jako że pochodzę z Pomorza i jeżdżę głównie po płaskich terenach, trasy bieszczadzkich zawodów były dla mnie dużym wyzwaniem. Było to doskonałą okazją do sprawdzenia siebie i pokonania kolejnych barier, a mój start w Pucharze Południowej Polski Cross Country w Ustrzykach Dolnych zaowocował 3 miejscem w klasie Quad 2k. Kolejnymi zawodami były Mistrzostwa Pomorza Zachodniego Cross Country w Czaplinku. Jako jedyna kobieta wystartowałam w jedynym w Polsce nocnym wyścigu quadów, który jak co roku okazał się jednym z najciekawszych w sezonie. W dwudniowej klasyfikacji zajęłam 1 miejsce w klasie Quad Open. Moje dalsze starty w tej chwili stoją pod znakiem zapytania, ale mam nadzieję, że uda mi się jeszcze w tym roku pojawić na jakiś zawodach." - Karolina Karolewicz #846 

Poczynania Karoliny możecie obserwować na jej facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę