tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa Świata SuperEnduro - video podsumowanie wielkiego powrotu Mistrza - przeżyjmy to raz jeszcze! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa Świata SuperEnduro - video podsumowanie wielkiego powrotu Mistrza - przeżyjmy to raz jeszcze!

Autor: Informacja prasowa 2017.12.20, 14:21 Drukuj

Najważniejsze nazwiska światowej czołówki SuperEnduro walczące o pierwsze zwycięstwo w sezonie 2018, zacięty doping krakowskich kibiców i wielki powrót legendy z Małopolski - to co się działo 9 grudnia w TAURON Arenie Kraków trudno opisać słowami. Inauguracyjna runda Mistrzostw Świata SuperEnduro w TAURON Arenie Kraków przeszła już do historii, jednak emocje nadal nie opadły.

Po rocznej przerwie nasz najbardziej utytułowany zawodnik, Tadeusz ‘Taddy’ Błażusiak, powrócił do ścigania w wielkim stylu, udowadniając, że Mistrz nie zapomina jak się wygrywa i zajął najwyższe miejsce na podium inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro. Polacy, rywalizujący w pozostałych klas startowych również nie próżnowali i dostarczyli widzom zgromadzonym w TAURON Arenie Kraków niezapomnianego widowiska..  Tym samym krakowski przystanek Motocyklowych Mistrzostw Świata po raz kolejny w wielkim stylu otworzył sezon i wpisał się w karty w historii SuperEnduro z kolejnym rekordem - największej i najmocniejszej obsady zawodników, jaką do tej pory widzowie tej dyscypliny mieli okazję zagrzewać do walki.

NAS Analytics TAG

Takie wydarzenie warto przeżyć raz jeszcze! Wszystkich kibiców zapraszamy do obejrzenia oficjalnego podsumowania Mistrzostw Świata SuperEnduro 2017:

Facebook

Organizator Mistrzostw Świata: Agencja Sport Up.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę