tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 M Super Enduro: Polski Koszmar powrci!
NAS Analytics TAG
KTM-790-DUKE-MY20-950x200 PL
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

M Super Enduro: Polski Koszmar powrci!

Autor: Dominika Jochymska 2020.01.04, 23:21 Drukuj

Po inauguracyjnej rundzie Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie zagorzali fani Tadka Błażusiaka mogli poczuć rozczarowanie drugą lokatą ich idola. Taddy nie dał fanom długo czekać. Dziś w Riesie był bezkonkurencyjny.

Mimo, że w wyścigu Super Pole zajął drugie miejsce, później nie pozostawił rywalom żadnych złudzeń. Wszystkie trzy wyścigi należały do Tadka Błażusiaka! Pierwszy wygrany z przewagą ponad 34 sekund nad Alfredo Gomezem. Drugi, w odwróconej kolejności startu, ponad 17 sekund przewagi nad triumfatorem z Krakowa, Billym Boltem. Trzeci to ponownie wygrana z Gomezem o 14 sekund. Wynik końcowy? Pierwsze miejsce i fotel lidera klasyfikacji. Tadeusz wyprzedza w tej chwili Billego Bolta różnicą 11 punktów. To dobrze, ale w SuperEnduro wszystko może się zdarzyć. Trzymamy kciuki za kolejne rundy Taddka.

NAS Analytics TAG

Emil Juszczak w klasie Prestige zajął 10 miejsce i w klasyfikacji generalnej znajduje się po drugiej rundzie na 11 pozycji.

Klasę Junior ponownie wygrał Ty Cullins, który piastuje fotel lidera z przewagą 15 punktów nad Leonem Hentschelem. Oskar Kaczmarczyk zajmuje 6. pozycję, Dominik Olszowy 10., Maciek Więckowski 13., a Hubert Hyla 19.

Trzecia runda za dwa tygodnie w Hiszpanii.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr