tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 M Super Enduro: Polski Koszmar powrci!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

M Super Enduro: Polski Koszmar powrci!

Autor: Dominika Jochymska 2020.01.04, 23:21 Drukuj

Po inauguracyjnej rundzie Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie zagorzali fani Tadka Błażusiaka mogli poczuć rozczarowanie drugą lokatą ich idola. Taddy nie dał fanom długo czekać. Dziś w Riesie był bezkonkurencyjny.

Mimo, że w wyścigu Super Pole zajął drugie miejsce, później nie pozostawił rywalom żadnych złudzeń. Wszystkie trzy wyścigi należały do Tadka Błażusiaka! Pierwszy wygrany z przewagą ponad 34 sekund nad Alfredo Gomezem. Drugi, w odwróconej kolejności startu, ponad 17 sekund przewagi nad triumfatorem z Krakowa, Billym Boltem. Trzeci to ponownie wygrana z Gomezem o 14 sekund. Wynik końcowy? Pierwsze miejsce i fotel lidera klasyfikacji. Tadeusz wyprzedza w tej chwili Billego Bolta różnicą 11 punktów. To dobrze, ale w SuperEnduro wszystko może się zdarzyć. Trzymamy kciuki za kolejne rundy Taddka.

NAS Analytics TAG

Emil Juszczak w klasie Prestige zajął 10 miejsce i w klasyfikacji generalnej znajduje się po drugiej rundzie na 11 pozycji.

Klasę Junior ponownie wygrał Ty Cullins, który piastuje fotel lidera z przewagą 15 punktów nad Leonem Hentschelem. Oskar Kaczmarczyk zajmuje 6. pozycję, Dominik Olszowy 10., Maciek Więckowski 13., a Hubert Hyla 19.

Trzecia runda za dwa tygodnie w Hiszpanii.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr