tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tadeusz Bausiak oficjalnie w GASGAS
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tadeusz Bausiak oficjalnie w GASGAS

Autor: Informacja prasowa 2020.07.08, 11:17 Drukuj

O tym, że Tadek Błażusiak przesiądzie się z KTM'a na GASGAS mówiło się już od jakiegoś czasu. Konkretnie od zeszłego roku, kiedy potentat z Mattighofen przejął tę hiszpańską markę. Teraz zmiana barw na czerwone, stała się faktem i została potwierdzona oficjalnie.

GASGAS z dumą oficjalnie wita Taddy'ego Błażusiaka jako głównego zawodnika enduro. Polska legenda halowego i ekstremalnego enduro rozpoczyna nowy rozdział swojej kariery na maszynach GASGAS EC 300 i EC 350F.

NAS Analytics TAG

Wnosząc do marki bogate doświadczenie enduro, Błażusiak będzie rywalizować jako zawodnik GASGAS Factory Racing, w Mistrzostwach Świata Enduro WESS i Mistrzostwach Świata SuperEnduro FIM.

Jako sześciokrotny Mistrz Świata SuperEnduro, pięciokrotny Mistrz AMA EnduroCrossu, pięciokrotny zwycięzca Red Bull Erzbergrodeo, a także zdobywca czterech złotych medali X-Games i zwycięzca Red Bull Last Man Standing, Taddy jest bez wątpienia jednym z największych sportowców tej dyscypliny.

Wracając do startów w topowych zawodach w 2018 roku, po krótkiej przerwie w karierze, Blazusiak pokazał, że jego duch rywalizacji jest silny jak zawsze. Kończąc Mistrzostwa Świata Enduro WESS 2019 na czwartym miejscu, zajmując drugie miejsce w Mistrzostwach Świata AMA EnduroCross 2019 i Mistrzostwach Świata SuperEnduro 2020, Taddy pozostaje potężnym konkurentem bez względu na dyscyplinę i miejsce na świecie, w którym startuje.

Zmotywowany do wprowadzenia motocykli GASGAS do czołówki, zarówno podczas halowych zawodów enduro, jak i tych rozgrywanych w terenie, Taddy chętnie rozpoczyna ten nowy i ekscytujący etap swojej kariery.

W ekstremalnych zawodach enduro Taddy pojedzie na EC 300, a na EC 350F w klasycznych zawodach enduro i SuperEnduro. Korzystając z tego, że GASGAS ma w swojej gamie motocykli także motocykle trialowe, Tadeusz będzie również używał TXT RACING 300 w ramach swojego programu treningowego.

Taddy Błażusiak: - To naprawdę fajna i ekscytująca zmiana w mojej karierze, początek nowego rozdziału. To zaszczyt wprowadzić markę GASGAS z powrotem do enduro i naprawdę chcę, aby wszyscy byli dumni. Dołączając do tego projektu od samego początku, czuję, że naprawdę mogę wnieść pewną wartość, wykorzystując moje doświadczenie do rozwoju motocykla i pokazania ludziom, o co nam chodzi. We wszystkim jest świeżość i energia. Jestem podekscytowany, że ludzie mogą zobaczyć, nad czym pracujemy. Każdy, kto mnie zna, wie, jaki jestem zawzięty, ściganie się w nowych kolorach zdecydowanie sprawia, że ​​jestem bardziej zdeterminowany, aby powalczyć o kolejne zwycięstwa. Bycie kierowcą GASGAS oznacza, że ​​mogę ścigać się na ich ekscytujących nowych modelach enduro, a także trenować na ich niesamowitych maszynach trialowych. Zanim zacząłem startować w enduro, moja kariera trialowa rozpoczęła się włąśnie z GASGAS. Wygrałem z nimi Mistrzostwa Europy w Trialu w 2004 roku, więc teraz jest dla mnie bardzo ważne, aby stworzyć coś wyjątkowego. Trial jest nadal dużą częścią mojego życia, idealnym sposobem na przygotowanie się do Mistrzostw Świata Enduro WESS. Już teraz mogę jeździć TXT RACING 300 i wiem, że mam najlepszy dostępny motocykl, aby doskonalić swoje umiejętności. Chociaż ten rok był inny z powodu koronawirusa, czuję się gotowy na powrót do wyścigów. Naprawdę nie mogę się doczekać powrotu do rywalizacji jako zawodnik GASGAS.

Robert Jonas - wiceprezes ds. offroadu: - Dla marki takiej jak GASGAS nie ma lepszego zawodnika niż Taddy Błażusiak, który wprowadziłby ją z powrotem do rywalizacji enduro. Taddy nie musi się przedstawiać, jego liczne sukcesy mówią wszystko o jego determinacji, profesjonalizmie i pasji. Chociaż nie jest tajemnicą, że Taddy jest obecnie jednym ze starszych zawodników enduro, to jego doświadczenie i koncentracja, a także jego chęć ciągłego dążenia do bycia jak najlepszym, będą nieocenione dla GASGAS w pierwszych krokach programu enduro. Zarówno w zawodach, jak i podczas projektowania i testowania, Taddy wniesie wiele do marki GASGAS i jesteśmy pewni, że będzie odgrywał główną rolę w napędzaniu jej w nadchodzących latach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr