tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 M SuperEnduro: nowy termin rundy w odzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

M SuperEnduro: nowy termin rundy w odzi

Autor: Dominika Jochymska 2020.03.18, 16:09 Drukuj

Wraz z eskalacją kryzysu związanego z Covid-19, FIM, właściciel formatu oraz polski organizator, podjęli decyzję o oficjalnym odwołaniu finałowej rundy sezonu 2020, która miała odbyć się w Łodzi. Oznacza to także, że miejsca, które zawodnicy wywalczyli w czterech rundach, stały się oficjalnymi wynikami Mistrzostw Świata.

Mistrzowie Świata 2020

NAS Analytics TAG

W klasie Prestige tytuł mistrzowski zdobył więc Billy Bolt. Brytyjczyk świetnie zaprezentował się w tym sezonie i sprawił sporo problemów swoim rywalom, zwłaszcza Tadkowi Błażusiakowi, który kończy rywalizację z tytułem wicemistrzowskim na koncie. Trzecie miejsce wędruje do Jonnego Walkera. Nasz drugi reprezentant w tej klasie, Emil Juszczak, kończy sezon na dziesiątej pozycji.

W klasie Junior Mistrzem Świata został Teodor Kabakchiev. Utalentowany Bułgar wyprzedził, zaledwie o 2 punkty, Leona Hentschela, który zdobył tytuł wicemistrza. Trzecie miejsce przypadło Ty Cullinsowi. Dominik Olszowy kończy rywalizację na piątej pozycji. Oskar Kaczmarczyk i Maciek Więckowski zajmują odpowiednio: dziesiąte i jedenaste miejsce.

A co z Łodzią?

Łódź nie znika z SuperEndurowej mapy świata. 12. grudnia, w Atlas Arenie, odbędzie się inauguracyjna runda nowego sezonu Mistrzostw Świata 2020/2021. A co wtedy z Krakowem? Być może przejmie rolę gospodarza finałowej rundy? Kto wie? Czas pokaże.

Jeśli masz bilety...

Jeśli planowałeś wybrać się na finałową rundę do Łodzi i masz bilety, możesz je zachować. Bilety będą obowiązywać na grudniową rundę, a dodatkowo możesz odebrać bonus. Jeśli chcesz bilety oddać, możesz oddać i otrzymać zwrot pieniędzy. WAŻNE - zwrot możliwy jest do 7. kwietnia w miejscu zakupu. Poniżej pełna informacja o prezentach i zwrotach opublikowana przez organizatora, Agencję Sport Up, w dniu 17.03.2020

- Idąc naprzeciw Waszym licznym komentarzom i wiadomościom, zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby nie odwoływać łódzkiej rundy Mistrzostw Świata, a tym samym ustalić nowy termin wydarzenia. Znalezienie nowej daty nie było proste - ze względu na obecną sytuację na świecie najbliższe tygodnie nie wchodziły w grę, z kolei w kolejnych miesiącach imprezy motocyklowe wychodzą z hal i rozpoczyna się sezon outdoorowych zmagań.

W związku z tym, wraz z FIM oraz z międzynarodowym promotorem ustaliliśmy, że zawody odbędą się 12 grudnia bieżącego roku. Tym samym łódzka runda SuperEnduro rozpocznie nowy sezon halowych, motocyklowych Mistrzostw Świata.

Polskie rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro zawdzięczają swój sukces głównie Wam - kibicom! To dzięki Waszemu wsparciu i miłości do tego widowiskowego sportu Polscy kibice uznawani są za najlepszych fanów SuperEnduro na świecie.

Bilety zakupione na Mistrzostwa Świata SuperEnduro 2019/2020 - Łódź (14 marca 2020 w Atlas Arenie) nie tracą ważności. Możecie je wykorzystać podczas inauguracyjnej rundy nowego sezonu Mistrzostwa Świata SuperEnduro 2020/2021 - Łódź - 12 grudnia 2020 w Atlas Arenie (wejście na podstawie posiadanych biletów). Macie również prawo do zwrotu biletów w punktach ich zakupu.

Dla najbardziej zagorzałych kibiców, którzy zostaną z nami i wykorzystają marcowe bilety podczas inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro (12 grudnia 2020 w Atlas Arenie) w ramach podziękowania przygotowaliśmy prezenty:

Dla kibiców, którzy zakupili bilet na wydarzenie główne (do wyboru jedno z poniższych):

- darmowy bilet na sesję treningową - dzięki któremu zobaczycie jak przygotowują się do startu czołowi, światowi zawodnicy poza kamerami i blaskiem fleszy. Jako pierwsi zobaczycie jak Taddy Blazusiak, Billy Bolt Racing, Jonny Walker Off-Road Racer czy Alfredo Gomez zapoznają się z torem, trenują i pokonują kwalifikacje. Sesja treningowa trwa w godzinach 11:30-15:00 (12 grudnia 2020),

- limitowana koszulka SUPERENDURO - BEST FAN.

Dla kibiców, którzy zakupili bilet na wydarzenie główne oraz sesję treningową:

- limitowana koszulka SUPERENDURO - BEST FAN.

O sposobie odbioru prezentów poinformujemy Was w kolejnym tygodniu.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość i wsparcie, ponieważ, jak wiecie, w organizację tej imprezy nie tylko włożyliśmy całe serce, ale również dołożyliśmy wszelkich starań, wypełniliśmy wszelkie niezbędne dokumenty oraz zainwestowaliśmy duże środki finansowe i to właśnie z Waszą pomocą będziemy w stanie kontynuować organizację kolejnych, polskich rund Mistrzostw Świata SuperEnduro.

Jeśli jednak nowa data wydarzenia nie będzie Wam pasować prosimy o zwrot biletów w ciągu najbliższych 21 dni w miejscu jego zakupu. Więcej o sposobach zwrotu znajdziesz TUTAJ

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr