tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 M SuperEnduro: Na zawodnikw czeka wymagajca trasa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

M SuperEnduro: Na zawodnikw czeka wymagajca trasa

Autor: Informacja prasowa 2019.11.14, 11:05 Drukuj

Już za trzy tygodnie najlepsi zawodnicy Mistrzostw Świata SuperEnduro zawitają do Krakowa. Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące toru.

W krakowskiej TAURON Arenie rozpocznie się kolejny sezon cyklu Mistrzostw Świata SuperEnduro. Lista zawodników jest jeszcze owiana tajemnicą, ale za to organizatorzy przedstawili wizualizacje toru. Ten będzie wymagający i techniczny. Na zawodników czekają klasyczne sekcje SuperEnduro i szybkie, motocrossowe odcinki.

NAS Analytics TAG

Tuż po starce zawodnicy zmierzą się z betonową rurą o średnicy 40 cm. Za ostrym zakrętem czeka pięciometrowa pryzma oraz klasyczny rockgarden lub kamienie przeplatane drewnianymi kłodami. Ogromne głazy i zdradzieckie piaski bezlitośnie skarcą zawodników za każdą chwilę nieuwagi. Oprócz tego trasa będzie obfitowała w klasyczne sekcje bali, wielkie opony i widowiskowe skoki.

Zobacz na własne oczy walkę najlepszych zawodników świata z widowiskowym i niezwykle trudnym torem. 7 grudnia, TAURON Arena Kraków - musisz tam być!

Bilety na krakowską, inauguracyjną rundę sezonu, do nabycia na stronie Eventim.pl - http://bit.ly/bilety_SuperEnduro_2019.

Więcej informacji: https://www.super-enduro.com.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/superenduro.poland
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1200520026790748/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr