tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ekipa Rockastar Energy Husqvarna Factory Racing ogłasza offroadowy skład na sezon 2018

Ekipa Rockastar Energy Husqvarna Factory Racing ogłasza offroadowy skład na sezon 2018

Autor: Informacja prasowa 2018.01.12, 11:45 Drukuj

Fabryczny team Husqvarny przedstawił zawodników, którzy w sezonie 2018 będą reprezentować jego barwy. Do Coltona Haakera, Josha Stranga i Thad Duvalla dołączył Dalton Shirey.

Najbardziej zasłużonym członkiem teamu Husqvarny jest niewątpliwie Colton Haaker, który w tym roku będzie bronił tytułu Mistrza Świata FIM SuperEnduro, a także zawalczy o mistrzostwo w serii AMA Endurocross. Josh Strang powróci do serii Grand National Cross Country na motocyklu Husqvarna FX450, będzie również uczestniczył w zawodach Full Gas Sprint Enduro.

Thad Duvall będzie się ścigał na Husqvarnie FX350 w Grand National Cross Country, a także w serii AMA National Enduro. Najnowszym członkiem zespołu jet Dalton Shirey, który testowo wystartuje na motocyklu FX450 w zawodach AMA National Hare and Hound oraz AMA Big 6 West Coast Grand Prix Series.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę