tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Fabryczny team Husqvarny z ambicjami na mistrzostwo w World Enduro Super Series

Autor: Informacja prasowa 2017.12.08, 13:52 Drukuj

Fabryczna ekipa Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing zaprezentowała zawodników, którzy powalczą w nowo utworzonej serii wyścigów World Enduro Super Series. Są to sami wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, więc pozostałe teamy będą miały bardzo ciężką przeprawę.

World Enduro Super Series to całkowicie nowy cykl wyścigów, łączący w sobie elementy wielu dyscyplin, m.in. klasycznego enduro, hard enduro, cross-country czy wyścigów plażowych. W debiutanckim sezonie przewidziano osiem rund, z których pierwsza - Extreme XL - odbędzie się 11 maja 2018 roku w portugalskim Lagares. Kolejne etapy rywalizacji to m.in ErzbergRodeo w Austrii, Le Trefle Lozerien AMV we Francji, rumuński Romaniacs, Gotland Grand National w Szwecji i nasz słynny Megawatt w bełchatowskiej kopalni odkrywkowej. Finałem rywalizacji będzie listopadowy wyścig na holenderskich plażach.

WESS wymaga od zawodników wszechstronnych umiejętności i ogromnej wytrzymałości, przyciąga więc najmocniejszych graczy. W fabrycznej ekipie Husqvarny znajdziemy więc same poważne nazwiska: Graham Jarvis, Colton Haaker, Alfredo Gomez i Billy Bolt. Jasnym celem teamu jest oczywiście tytuł mistrzowski, który w tym cyklu brzmi bardzo dumnie - Ultimate Enduro Champion.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę