tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna TE250i i TE 300i - Innowacyjne dwusuwy w akcji [VIDEO]

Husqvarna TE250i i TE 300i - Innowacyjne dwusuwy w akcji [VIDEO]

Autor: Informacja prasowa 2017.09.06, 15:17 Drukuj

Kontynuując sukces rewolucyjnych enduro-dwusuwów na wtrysku zaprezentowanych w tym roku, Husqvarna z dumą przedstawia swoje modele enduro na rok 2018. Zobaczcie te motocykle w akcji, podczas niczym nieograniczonej jazdy w terenie.

Marka Husqvarna wprowadziła niedawno całkowicie nowe dwusuwowe maszyny zasilane wtryskiem paliwa - TE 250i i TE 300i. Obydwa nowe modele posiadają bezprecedensowe zalety pod względem osiągów, łatwości jazdy, niskiego zużycia paliwa czy łatwości obsługi. Wprowadzenie wtrysku paliwa przez Husqvarnę to śmiały krok w przyszłość motocykli offroadowych. Zobaczcie jak te sprzęty radzą sobie w trudnym, górskim terenie:

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę