tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna TE250i i TE 300i - Innowacyjne dwusuwy w akcji [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Husqvarna TE250i i TE 300i - Innowacyjne dwusuwy w akcji [VIDEO]

Autor: Informacja prasowa 2017.09.06, 15:17 Drukuj

Kontynuując sukces rewolucyjnych enduro-dwusuwów na wtrysku zaprezentowanych w tym roku, Husqvarna z dumą przedstawia swoje modele enduro na rok 2018. Zobaczcie te motocykle w akcji, podczas niczym nieograniczonej jazdy w terenie.

NAS Analytics TAG

Marka Husqvarna wprowadziła niedawno całkowicie nowe dwusuwowe maszyny zasilane wtryskiem paliwa - TE 250i i TE 300i. Obydwa nowe modele posiadają bezprecedensowe zalety pod względem osiągów, łatwości jazdy, niskiego zużycia paliwa czy łatwości obsługi. Wprowadzenie wtrysku paliwa przez Husqvarnę to śmiały krok w przyszłość motocykli offroadowych. Zobaczcie jak te sprzęty radzą sobie w trudnym, górskim terenie:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę