tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inauguracja sezonu SuperEnduro 2019 już 8 grudnia. Będzie okazja zajrzeć do padoku!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Inauguracja sezonu SuperEnduro 2019 już 8 grudnia. Będzie okazja zajrzeć do padoku!

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.10.31, 13:22 Drukuj

Inauguracyjna runda sezonu SuperEnduro rusza 8 grudnia w Krakowie. W tym roku, po raz pierwszy w Polsce, będzie można osobiście spotkać się z najlepszymi zawodnikami. Organizator przygotował limitowaną pulę biletów na padok i sesje treningowe.

Inauguracja sezonu 2019 odbędzie się 8 grudnia w Tauron Arenie Kraków. To właśnie wtedy czeka nas dzień pełen motocyklowych emocji na najwyższym poziomie: poranna sesja treningowa, popołudniowa wizyta w padoku zawodników oraz wieczorne wydarzenie główne.

__________________________________________

Będzie okazja zajrzeć za kulisy imprezy i podejrzeć jak, poza kamerami i blaskiem fleszy, przygotowują się do startu najlepsi, światowi zawodnicy. Zupełną nowością będzie możliwość wejścia na zaplecze motocyklowych Mistrzostw Świata i obejrzenia przygotowań teamów fabrycznych do startu.

Organizator przygotował limitowaną pulę biletów dla największych fanów SuperEnduro. Będzie można odwiedzić swoich idoli w parku maszyn i przybić piątkę z takimi sławami jak Tadek Błażusiak, Colton Haaker, Cody Webb, Jonny Walker czy Alfredo Gomez.

Bilety na krakowską, inauguracyjną rundę sezonu, do nabycia na www.eventim.pl oraz w salonach Empik. Więcej informacji na https://www.super-enduro.com.pl/ i na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2076516942626996/

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę