tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inauguracja sezonu SuperEnduro 2019 już 8 grudnia. Będzie okazja zajrzeć do padoku!

Inauguracja sezonu SuperEnduro 2019 już 8 grudnia. Będzie okazja zajrzeć do padoku!

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.10.31, 13:22 Drukuj

Inauguracyjna runda sezonu SuperEnduro rusza 8 grudnia w Krakowie. W tym roku, po raz pierwszy w Polsce, będzie można osobiście spotkać się z najlepszymi zawodnikami. Organizator przygotował limitowaną pulę biletów na padok i sesje treningowe.

Inauguracja sezonu 2019 odbędzie się 8 grudnia w Tauron Arenie Kraków. To właśnie wtedy czeka nas dzień pełen motocyklowych emocji na najwyższym poziomie: poranna sesja treningowa, popołudniowa wizyta w padoku zawodników oraz wieczorne wydarzenie główne.

Będzie okazja zajrzeć za kulisy imprezy i podejrzeć jak, poza kamerami i blaskiem fleszy, przygotowują się do startu najlepsi, światowi zawodnicy. Zupełną nowością będzie możliwość wejścia na zaplecze motocyklowych Mistrzostw Świata i obejrzenia przygotowań teamów fabrycznych do startu.

Organizator przygotował limitowaną pulę biletów dla największych fanów SuperEnduro. Będzie można odwiedzić swoich idoli w parku maszyn i przybić piątkę z takimi sławami jak Tadek Błażusiak, Colton Haaker, Cody Webb, Jonny Walker czy Alfredo Gomez.

Bilety na krakowską, inauguracyjną rundę sezonu, do nabycia na www.eventim.pl oraz w salonach Empik. Więcej informacji na https://www.super-enduro.com.pl/ i na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2076516942626996/

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę