tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nietypowy prezent ślubny od KTM dla Tony"ego Cairoli NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nietypowy prezent ślubny od KTM dla Tony"ego Cairoli

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.03, 13:57 Drukuj

Pochodzący z Sycylii Tony Cairoli to wielokrotny mistrz świata w motocrossie. W minionym sezonie obronił dziewiąty tytuł. Do tego doszedł sukces w życiu osobistym - ożenił się. Z tej okazji ekipa KTM postanowiła dać mu niezwykły prezent, którym była możliwość testowania maszyny MotoGP na torze w Walencji.

Tony poślubił niedawno swoją wieloletnią partnerkę Jill, a jeden z prezentów ślubnych okazał się bardzo ekskluzywny. Firma KTM zaprosiła swojego specjalistę od błota do Walencji, na testy wyścigowej maszyny RC16, startującej w cyklu MotoGP. Dla kierowcy motocrossowego była to niepowtarzalna okazja do zasmakowania emocji wyścigów na płaskiej powierzchni. W testach brał udział również etatowy kierowca testowy KTM, Mika Kallio, który wprowadził kolegę w tajniki jazdy na torze i wyboru najlepszej ścieżki przejazdu.

Sam Cairoli był niesamowicie zadowolony z prezentu. Jak sam mówił, ogromne przyspieszenia i siła hamowania, a także niesamowita przyczepność na zakrętach wykroczyła poza jego wyobraźnię, przyzwyczajoną do luźnych nawierzchni i kostkowych opon. Jazda z prędkością ponad 300 km/h nie jest w końcu chlebem powszednim w jego dyscyplinie. Poniżej film dokumentujący niezwykłą przygodę Tony'ego.

 

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę