tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szkolny dowcip Marqueza i Pedrosy NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szkolny dowcip Marqueza i Pedrosy

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.04, 12:29 Drukuj

Dwaj zawodnicy teamu Repsol Honda pojawili się w jednej z hiszpańskich szkół, przebrani za nudnych nauczycieli matematyki. Dzieciaki nie dały się jednak oszukać i szybko zdemaskowały słynnych gości.

Wyścigi motocyklowe są w Hiszpanii szalenie popularne, stąd gwiazdy tego sportu mają tam status porównywalny z piłkarzami, a ich twarze są powszechnie znane. Przedstawiciele teamu Repsol Honda złożyli niedawno wizytę w jednej z tamtejszych podstawówek i postanowili przy okazji zrobić mały żart.

Marc Marquez i Dani Pedrosa przykleili brody i udawali niezbyt rozgarniętych nauczycieli matematyki. Ośmiolatków ciężko jednak wymanewrować, dlatego po chwili słynni goście zostali rozpoznani, ku ogromnej radości dzieci. Wizyta zakończyła się wspólnymi zdjęciami i rozdawaniem autografów.

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę