tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szkolny dowcip Marqueza i Pedrosy

Szkolny dowcip Marqueza i Pedrosy

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.04, 12:29 Drukuj

Dwaj zawodnicy teamu Repsol Honda pojawili się w jednej z hiszpańskich szkół, przebrani za nudnych nauczycieli matematyki. Dzieciaki nie dały się jednak oszukać i szybko zdemaskowały słynnych gości.

Wyścigi motocyklowe są w Hiszpanii szalenie popularne, stąd gwiazdy tego sportu mają tam status porównywalny z piłkarzami, a ich twarze są powszechnie znane. Przedstawiciele teamu Repsol Honda złożyli niedawno wizytę w jednej z tamtejszych podstawówek i postanowili przy okazji zrobić mały żart.

Marc Marquez i Dani Pedrosa przykleili brody i udawali niezbyt rozgarniętych nauczycieli matematyki. Ośmiolatków ciężko jednak wymanewrować, dlatego po chwili słynni goście zostali rozpoznani, ku ogromnej radości dzieci. Wizyta zakończyła się wspólnymi zdjęciami i rozdawaniem autografów.

 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę