tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marquez kontra Marquez. Mistrz świata ściga się z samym sobą [FILM] Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marquez kontra Marquez. Mistrz świata ściga się z samym sobą [FILM]

Autor: Raff 2018.08.12, 11:00 Drukuj

Marc Marquez, wybitny zawodnik i gwiazda MotoGP postanowił stanąć do wyścigu z godnym siebie przeciwnikiem. A któż mógłby być bardziej godzien Marqueza, jeśli nie Marquez?

W niezwykłym nagraniu onboard mamy niepowtarzalną okazję śledzić zmagania Marqueza motocyklisty i Marqueza kierowcy bolidu F1. Zawodnik teamu Repsol Honda jeździł nim po torze Red Bull w miejscowości Spielberg.

__________________________________________

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę