tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lorenzo: Ducati wygra każdy wyścig do końca sezonu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Lorenzo: Ducati wygra każdy wyścig do końca sezonu

Autor: Jarek BENITO Czech 2018.08.14, 15:55 Drukuj

Tak twierdzi zwycięzca ostatniego wyścigu w Austrii. Skąd te słowa? Jakie są tego warunki?

Hiszpański zawodnik fabrycznego zespołu Ducati uwarunkował swoją tezę kilkoma kwestiami. On sam nie może popełniać błędów, a inżynierowie muszą popracować nad prędkością motocykla w zakręcie. Jeśli te warunki zostaną spełnione, żaden inny motocykl nie będzie w stanie powstrzymać "czerwonych" przed wywalczeniem tytułu w klasyfikacji producentów, a nawet wśród kierowców, jak twierdzi.

~~~~~------~~~~~

Na ten moment Lorenzo traci do Marqueza 71 punktów, więc w kolejnych dziewięciu wyścigach, musiałby zbierać średnio 8 punktów więcej od Marqueza. Czy to jest możliwe?

Tak, jeśli on sam wygra wszystkie kolejne rundy, a Dovizioso, lub inny zawodnik będzie finiszował na drugim miejscu, by MM93 nie dojechał na wyższej, niż trzecia pozycja. Pomiędzy pierwszym, a trzecim miejscem jest 9 punktów różnicy, więc mały bufor jest.

Wierzycie w to?

A może Yamaha poprawi elektronikę w swojej M1 i Rossi jednak powalczy z Jorge i Marciem?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę