tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kontuzjowany Pol Espargaro nie pojedzie na testy MotoGP w Tajlandii NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kontuzjowany Pol Espargaro nie pojedzie na testy MotoGP w Tajlandii

Autor: Konrad Bartnik 2018.02.14, 12:00 Drukuj

Ostatni upadek w czasie testów na torze Sepang okazał się dla Pola Espargaro groźniejszy, niż się początkowo wydawało. Zawodnik teamu KTM przeszedł operację kręgosłupa i nie pojedzie w najbliższych testach na torze w Buriram w Tajlandii.

W czasie ostatnich testów na torze Sepang 26-letni Hiszpan przed jednym z zakrętów zablokował przednie koło i z dużą prędkością przekoziołkował po żwirze. Wstępne badania po wypadku nie wykazały większych obrażeń, jednak po czasie okazało się, że uszkodzony został jeden z kręgów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa. W poniedziałek Pol został poddany operacji w szpitalu w Barcelonie.

__________________________________________

W związku z tym nie weźmie udziału w zaczynających się w piątek testach na tajskim torze Chang International Circuit w Buriram. Zastąpi go tam etatowy kierowca testowy KTM Mika Kallio, który będzie towarzyszył Bradleyowi Smithowi. Nie ma na razie informacji o planowanym terminie powrotu Pola Espargaro na tor.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę