tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kontuzjowany Pol Espargaro nie pojedzie na testy MotoGP w Tajlandii

Kontuzjowany Pol Espargaro nie pojedzie na testy MotoGP w Tajlandii

Autor: Konrad Bartnik 2018.02.14, 12:00 Drukuj

Ostatni upadek w czasie testów na torze Sepang okazał się dla Pola Espargaro groźniejszy, niż się początkowo wydawało. Zawodnik teamu KTM przeszedł operację kręgosłupa i nie pojedzie w najbliższych testach na torze w Buriram w Tajlandii.

W czasie ostatnich testów na torze Sepang 26-letni Hiszpan przed jednym z zakrętów zablokował przednie koło i z dużą prędkością przekoziołkował po żwirze. Wstępne badania po wypadku nie wykazały większych obrażeń, jednak po czasie okazało się, że uszkodzony został jeden z kręgów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa. W poniedziałek Pol został poddany operacji w szpitalu w Barcelonie.

W związku z tym nie weźmie udziału w zaczynających się w piątek testach na tajskim torze Chang International Circuit w Buriram. Zastąpi go tam etatowy kierowca testowy KTM Mika Kallio, który będzie towarzyszył Bradleyowi Smithowi. Nie ma na razie informacji o planowanym terminie powrotu Pola Espargaro na tor.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę