tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Księżycowa jazda na ostrej krawędzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Księżycowa jazda na ostrej krawędzi

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.04, 09:37 Drukuj

Dwaj motocykliści wybrali się na wycieczkę po pustynnych wzgórzach stanu Utah. Ostre i wąskie grzbiety wzniesień nie pozostawiają miejsca na błąd, ale zabawa jest przednia, a krajobrazy dosłownie kosmiczne.

Ci dwaj motocykliści to nie byle kto, tylko Gavin Godfrey i jego brat Preston. Gavin jest specjalistą od jazdy kaskaderskiej na dwóch kołach. Był m.in. pierwszym człowiekiem, który wykonał potrójny backflip na rowerze górskim i szczęśliwie wylądował. Film nakręcono w okolicach Caineville w stanie Utah. Tamtejsze niewielkie, lecz ostre jak brzytwa wniesienia pokryte są szarym piaskiem, co daje wrażenie księżycowego krajobrazu. W sam raz, by poszaleć motocyklem - trzeba tylko zmieścić się na wąskim grzbiecie.

__________________________________________

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę