tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Księżycowa jazda na ostrej krawędzi

Księżycowa jazda na ostrej krawędzi

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.04, 09:37 Drukuj

Dwaj motocykliści wybrali się na wycieczkę po pustynnych wzgórzach stanu Utah. Ostre i wąskie grzbiety wzniesień nie pozostawiają miejsca na błąd, ale zabawa jest przednia, a krajobrazy dosłownie kosmiczne.

Ci dwaj motocykliści to nie byle kto, tylko Gavin Godfrey i jego brat Preston. Gavin jest specjalistą od jazdy kaskaderskiej na dwóch kołach. Był m.in. pierwszym człowiekiem, który wykonał potrójny backflip na rowerze górskim i szczęśliwie wylądował. Film nakręcono w okolicach Caineville w stanie Utah. Tamtejsze niewielkie, lecz ostre jak brzytwa wniesienia pokryte są szarym piaskiem, co daje wrażenie księżycowego krajobrazu. W sam raz, by poszaleć motocyklem - trzeba tylko zmieścić się na wąskim grzbiecie.

 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę