tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zagubieni wśród szkockich wzgórz - efektowny klip z podróży NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zagubieni wśród szkockich wzgórz - efektowny klip z podróży

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.04, 14:44 3 Drukuj

Grupa turystów motocyklowych podzieliła się świetnym filmem z wypadu do Szkocji. Tamtejsze krajobrazy i kręte drogi są ogromną zachętą do uczynienia z północnej części Wysp Brytyjskich celu wyjazdowego na nadchodzący sezon.

Nagie skały, wrzosowiska, stare zamki i wijące się między nimi wąskie, ale bardzo dobrej jakości drogi - oto największe zalety Szkocji. Filmy takie jak ten sprawiają, że z coraz większą niecierpliwością wyglądamy za okno, wyczekując upragnionej wiosny.

 

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę