tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Strefa 51 i ciekawscy motocykliści
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Strefa 51 i ciekawscy motocykliści

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.02, 08:37 Drukuj

Motocyklowe podróże w stylu adventure oznaczają czasem prawdziwą przygodę, zwłaszcza jeśli chcemy wjechać do miejsc zakazanych. Jednym z nich jest z pewnością słynna Strefa 51 w amerykańskim stanie Nevada, pilnie strzeżona przez uzbrojonych strażników.

Dwaj motocykliści podzielili się filmem dokumentującym ich wypad w okolice Strefy 51, jednej z najpilniej strzeżonych baz amerykańskiej armii. Odbywają się tam testy najnowocześniejszych technologii militarnych, głównie lotniczych, nic więc dziwnego, że przypadkowi goście nie są tam szczególnie mile widziani. O wjeździe na zakazany obszar informują czytelne tablice, a cała okolica patrolowana jest przez mało sympatycznych strażników.

NAS Analytics TAG

Z filmu można wywnioskować, że nie jest to pierwsza wizyta motocyklowego duetu w tym rejonie i podróżnicy dobrze wiedzieli, czym skończy się dojechanie do granic Strefy 51. Zgodnie z przypuszczeniami, bardzo szybko zostali namierzeni przez uzbrojonych osiłków i w mało dyplomatyczny sposób poproszeni o opuszczenie okolicy. Skutecznym argumentem okazała się groźba wystawienia mandatu w wysokości 750 dolarów, a na wypadek, gdyby pieniądze nie grały roli, przygotowano broń palną. Amerykańska gościnność!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę