tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hiszpaska podr przedlubna z Triumphem!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hiszpaska podr przedlubna z Triumphem!

Autor: Informacja prasowa 2017.12.29, 13:14 Drukuj

Polski dystrybutor motocykli Triumph zaprasza wszystkich zainteresowanych nowymi modelami Tiger 800, Tiger 1200, Bobber Black i Speedmaster na wspólny wypad w lutym do Hiszpanii. Na tamtejszych drogach i bezdrożach będzie można zapoznać się z maszynami, odbyć kurs jazdy offroad, a w przypadku decyzji o zakupie motocykla otrzymać zwrot większości kosztów wyjazdu!

Polski klimat nie sprzyja niestety gruntownym testom motocykli przed ich zakupem na początku sezonu. Kiedy pogoda robi się na tyle znośna, by rozpocząć jazdę i zdecydujemy się na dany model, stracimy część cennego sezonu na oczekiwanie na skonfigurowaną pod nasze zamówienie maszynę. Triumph Polska wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu i zaprasza wszystkich chętnych na prezentację czterech nowych modeli, przeprowadzoną co prawda w lutym, ale w łagodnym hiszpańskim klimacie. Do sprawdzenia dostępne będą motocykle Triumph Tiger 800, Tiger 1200, Bonneville Bobber Black oraz Bonneville Speedmaster.

NAS Analytics TAG

Impreza odbędzie się w czterech turach, pomiędzy 10, a 24 lutego. Jej koszt to 3 lub 5 tysięcy zł (zależny od ilości dni testowych) i zawiera bilet lotniczy, transfer do hotelu, hotel oraz ubezpieczony motocykl. We własnym zakresie należy załatwić jedynie osobiste ubezpieczenie NNW i kosztów leczenia. Na miejscu utworzone zostaną dwie grupy - szosowa, która na Bobberach i Speedmasterach zwiedzać będzie okolice oraz offroadowa na Tigerach, która pod okiem Pawła Neca ze szkoły Paramoto przejdzie szkolenie z jazdy w terenie.

Wyjazd z Triumphem to szereg korzyści. Oprócz świetnej zabawy i możliwości podniesienia swoich umiejętności za kierownicą, będzie to okazja do dokładnego zapoznania się z nowymi modelami. Jeśli zdecydujecie się na zakup, otrzymacie dopasowany do waszych potrzeb egzemplarz jeszcze przed początkiem sezonu. Ponadto w przypadku podjęcia decyzji o zakupie motocykla do miesiąca od daty wyjazdu, Triumph Polska zwróci wam 2500 zł! Aby zarezerwować miejsce na jednym z wyjazdów, należy wypełnić formularz na stronie www.triumphpolska.pl/academy oraz wpłacić 1500 zł zaliczki na konto:

ALMOT MIKOŁAJ SIBORA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Gniewkówiec 3, 88-180 Złotniki Kujawskie

Nr rachunku 07 1750 1051 0000 0000 1205 4254

Decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat! Odpowiedź na wszelkie dodatkowe pytania uzyskacie pod adresem eventy@triumphpolska.pl

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr