tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowy rejestrator jazdy umieszczony w lusterku - hit czy kit?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowy rejestrator jazdy umieszczony w lusterku - hit czy kit?

Autor: Konrad Bartnik 2018.03.12, 11:21 4 Drukuj

Wciąż zwiększające się natężenie ruchu i wysokie koszty ewentualnych kolizji stwarzają duże zapotrzebowanie na rejestratory jazdy. Na rynku pojawiło się urządzenie tego typu, przeznaczone do użytku na jednośladach i zgrabnie wkomponowane w lusterko wsteczne.

Zestaw składa się z dwóch lusterek ze wspornikami, o uniwersalnym kształcie, pasującym do większości współczesnych jednośladów. W jednym z nich umieszczona jest kamera rejestrująca sytuację przed pojazdem, a także wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala. Drugą kamerkę montuje się w okolicy tylnej lampy - będzie ona nagrywać wszystko, co dzieje się za motocyklem lub skuterem. Całość zasilana jest kablami poprowadzonymi do akumulatora.

NAS Analytics TAG

Rozwiązanie to jest bardzo estetyczne, nie ma konieczności montowania na kierownicy żadnych dodatkowych "narośli". Video nagrywane jest w jakości HD 1080p na karcie pamięci o pojemności 32 GB, w trybie zapętlonym, czyli po dojściu do limitu pamięci, kolejny obraz nadpisywany jest w miejscu najstarszego. Jednocześnie urządzenie posiada dwa czujniki - przyspieszenia i ruchu przed kamerą, więc automatycznie włącza nagrywanie przy ruszaniu, a także w momencie, kiedy zarejestruje ruch wokół pojazdu. W ten sposób można mieć pewność, że nagrana zostanie każda aktywność na motocyklu lub skuterze. Kiedy samemu trzeba uruchomić rejestrator, często w roztargnieniu tego nie robimy. A wypadki lubią zdarzać się w najmniej odpowiednich momentach…

Motocyklowy rejestrator dostępny jest TUTAJ, w cenie ok. 200 dolarów, a w promocji za połowę tej kwoty. Naszym zdaniem to jeden z najciekawiej zaprojektowanych gadżetów, dostępnych na rynku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr