tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kamera na motocykl? Zobaczcie now GoPro HERO6 Black
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kamera na motocykl? Zobaczcie now GoPro HERO6 Black

Autor: Don Pedro 2017.09.29, 10:17 Drukuj

Jesteśmy tuż po najważniejszej premierze GoPro tego roku. Zaprezentowano nowy model GoPro HERO6 Black z najbardziej zaawansowaną stabilizacją w historii GoPro oraz szeregiem zupełnie nowych rozwiązań.

Jak z pewnością zdążyliście zauważyć, na naszym kanale na YouTube regularnie pojawiają się nowe produkcje wideo z testów motocykli. Poszukując najlepszych narzędzi do tworzenia dla was kolejnych materiałów trafiliśmy na prezentację najnowszego dzieła GoPro, czyli kamery HERO6 Black. Nowe funkcje spodobały się nam do tego stopnia, że postanowiliśmy podzielić się z wami tym odkryciem… My będziemy używać HERO6 Black do nagrywania testów motocykli, ale przecież wy też montujecie na swoich motocyklach kamery, aby później mieć co oglądać w zimowe wieczory.

NAS Analytics TAG

Diabeł tkwi w szczegółach

GoPro HERO6 Black na pierwszy rzut oka wygląda identycznie, jak poprzedni model. Kamera nadal jest w pełni wodoszczelna bez konieczności montowania specjalnej obudowy, jak to było kiedyś. Naprawdę ciekawie robi się wtedy, kiedy zaczynamy się zagłębiać w nowe funkcje, możliwości i parametry HERO6 Black…

Zaawansowana stabilizacja obrazu

Nowa kamera to przede wszystkim najbardziej zaawansowana stabilizacja w historii GoPro. W naszym przypadku oznacza to, że nie będziemy musieli już stosować dodatkowej, zewnętrznej stabilizacji. Po prostu montujemy kamerę na motocyklu, a później cieszymy się znakomicie stabilnym obrazem.

Jeszcze lepsza jakość

Podczas oficjalnej prezentacji usłyszeliśmy m.in., że: "Wspomagana przez specjalnie zaprojektowany przez GoPro procesor GP1, HERO6 oferuje zupełnie nową jakość działania, w tym filmy w rozdzielczości 4K60 i 1080p240." Nie znamy się za dobrze na tych cyferkach i parametrach, ale nasz człowiek od montażu jest nimi zachwycony… Poza obrazem udało się również poprawić jakość dźwięku.

Szybsze kopiowanie

Dzięki obsłudze pasma 5 GHz sieci Wi-Fi kopiowanie materiałów z kamery do telefonu jest teraz trzykrotnie szybsze niż w przypadku HERO5 Black.

Nagra i zmontuje

Funkcja QuikStories to automatyczny montaż gotowego filmu w oparciu o nagrane ujęcia z całego dnia. Kamera, tworząc film, uwzględni cały szereg czynników i na ich podstawie dobierze sceny. Gotowym materiałem można natychmiast podzielić się ze znajomymi.

Informacje na temat nowej GoPro HERO6 Black w skrócie:

 • Wspomagana przez dostosowany do swoich potrzeb procesor GP1, specjalnie zaprojektowanym przez GoPro
 • Filmy o rozdzielczości 4K60 i 1080p240
 • Funkcja QuikStories, kompatybilność z aplikacją GoPro
 • Najbardziej zaawansowana stabilizacja z dotychczas oferowanych w kamerach HERO
 • Nowość! Cyfrowy zoom, sterowany dotykowo
 • 3-krotnie szybszy transfer danych przez Wi-Fi w paśmie 5GHz
 • Wodoodporna do głębokości 10m
 • Kompatybilna z dronem Karma i mocowaniami GoPro
 • Ulepszony zakres dynamiki i jakość obrazu w słabym oświetleniu
 • Tryby RAW i HDR
 • Kontrola głosem dostępna w 10 językach
 • GPS, akcelerometr i żyroskop
 • WiFi i Bluetooth

Rekomendowana cena detaliczna GoPRo HERO6 Black: 2399 zł

Kamera jest dostępna w sprzedaży na stronie GoPro.com oraz w wybranych punktach detalicznych na całym świecie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

  NAS Analytics TAG
  na gr