tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa Polski Pit Bike SM. Mocny fina tegorocznych zmaga
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa Polski Pit Bike SM. Mocny fina tegorocznych zmaga

Autor: Informacja prasowa 2023.09.12, 12:01 Drukuj

Trzy rundy sezonu 2023 i rywalizacja w 11 klasach. Łącznie w tej serii zawodów pit bike wystartowało ponad stu zawodników. W niedzielę 10 września, na Autodromie Słomczyn, zakończyli oni sezon mistrzostw.

Karty zostały rozdane! Zawodnicy ścigający się na torach asfaltowych wywalczyli tytuły mistrzowskie.

NAS Analytics TAG

- Tegoroczny finał sezonu Mistrzostw Polski Pit Bike SM na słomczyńskim Autodromie był niesamowitym widowiskiem oraz dostarczył ogromną ilość emocji. Ponad  osiemdziesięciu zawodników dołożyło starań, aby zapewnić tłumnie zgromadzonym kibicom oraz swoim ekipom solidny zastrzyk adrenaliny. Gratulacje należą się nie tylko zawodnikom, ale także organizatorom. Świetnie przygotowane zaplecze oraz profesjonalna organizacja pozwoliły na płynny przebieg zawodów. Jako Valvoline, wraz z naszymi dystrybutorami, jesteśmy dumni z możliwości wspierania i rozwoju takich projektów - mówi Piotr Grzesik, Valvoline Global Operations.

Podczas finału zawodnicy mieli zapewnione idealne warunki. Sam Autodrom w Słomczynie znany jest z bardzo dobrej nawierzchni i ciekawej nitki toru. Dopisała także pogoda.

- Bardzo się cieszę, że sezon mistrzostw na asfalcie kończymy w tak pozytywnej atmosferze - stwierdza Łukasz Pawlikowski, dyrektor zawodów. - W tym sezonie mistrzostwa Polski zostały zarezerwowane dla bardziej doświadczonych zawodników pit bike, którzy nie tylko musieli legitymować się stażem, ale i licencją "A" Polskiego Związku Motorowego. Ten poziom było widać! Przywiązujemy ogromną wagę to tego, by na naszych zawodach przede wszystkim decydował talent i ciężka praca zawodników na treningach. Jako organizatorzy jesteśmy dumni z rozwoju zawodników, poziomu, zaangażowania, ogromnej pracy, którą wkładają teamy zawodnicze. Wszystkim należą się wielkie brawa! Dziękujemy i widzimy się w grudniu w Centrum Olimpijskim podczas oficjalnego przyznania tytułów.

Koniec cyklu mistrzostw nie oznacza dla zawodników końca sezonu, przed nimi jeszcze jedno spotkanie na torze asfaltowym. 15 października na toruńskiej Awix Racing Arenie odbędzie się finał Pucharu Polski Pit Bike SM.

Zwycięzcy Mistrzostw Polski Pit Bike SM, runda III
Autodrom Słomczyn, 10 września 2023

MRF Runner 80
1.Ksawery GASIK
2.Feliks KRASZEWSKI
3.Oliver SZULC

Stock 90    
1.Jan BABIARZ
2.Leon POLAK
3.Tadeusz FRUKACZ

Pit Ladies
1.Aleksandra KOTOWSKA
2.Latika OPALIŃSKA
3.Maja TUREK

Stock 125
1.Antoni KUPTEL    
2.Franciszek STOKŁOSA
3.Stanisław BRYŁA

Stock 150 Junior
1.Bartosz BAMBECKI
2.Aleksander GRALEWICZ
3.Piotr SZWARCZEWSKI

Stock 150
1.Patryk STANKIEWICZ
2.Bartosz KRYGIER
3.Piotr PIESZKO

Lite 150
1.Michał ZIELIŃSKI
2.Piotr ZAMIATAŁA
3.Łukasz WIĘCEK

Super Pit
1.Michał BURZYŃSKI
2.Adrian SOJA
3.Arkadiusz SZYMAŃSKI

MiniGP
1.Jakub STANKIEWICZ
2.Antoni KUPTEL
3.Mateusz KIJOWSKI

Kayo MiniGP
1.Piotr SZWARCZEWSKI
2.Oscar KUBICKI
3.Artur DUDA

Masters
1.Rafał WALASIEWICZ
2.Daniel TERKA
3.Rafał MAZURKIEWICZ

Klasyfikacja zespołów sponsorskich
1.IRON OK2RACE
2.Sil Academy
3.Olsztyn Racing

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr