tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W Mrgowie wystartuj Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike YCF, MRF, Kayo
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

W Mrgowie wystartuj Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike YCF, MRF, Kayo

Autor: Informacja prasowa 2024.04.17, 10:32 Drukuj

Ekscytujący początek sezonu Mistrzostw i Pucharu Polski Pit Bike YCF, MRF, Kayo już 27 i 28 kwietnia. Zawodnicy i kibice otworzą krajowe rozgrywki off-road na Mazurach. To właśnie w Mrągowie zadebiutuje nowa formuła: jeszcze więcej ścigania, jeszcze więcej emocji, podwójna ranga!

Chociaż Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike z powodzeniem organizowane są od wielu lat, to po raz pierwszy kibice mogą liczyć na podwójną dawkę wrażeń.

NAS Analytics TAG

- Do tej pory Mistrzostwa i Puchar Polski odbywały się w innych terminach, na innych torach. W tym roku rundy będą łączone. W sobotę będzie odbywał się Puchar Polski, który dedykowany jest głównie nowym zawodnikom, a w niedzielę Mistrzostwa Polski Pit Bike, czyli wyścigi najszybszych w kraju - tłumaczy Sylwia Żółtowska, Otopit Toruń, organizatorka zawodów.

Kogo zobaczymy podczas weekendu na torze motocrossowym w Mrągowie? Zarówno dzieci od 8. roku życia, jak i dorosłych zawodników. Na miejsce wydarzenia przyjadą z całego kraju, by właśnie tam rozpocząć sezon zmagań i walki o najważniejsze w kraju tytuły.

- Organizacja zawodów Pit Bike w Mrągowie staje się tradycją. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny Mrągowo otwiera sezon i to z przytupem. Oprócz Pucharu Polski do rywalizacji staną zawodnicy walczący o tytuł mistrza Polski. Jest to ogromne wyróżnienie i świadczy, że praca i nasze poświęcenie - Mrągowskiego Stowarzyszenia Młodzieży w organizację zawodów zostały zauważone i docenione - podkreśla Andrzej Goleń, prezes stowarzyszenia.

Tor w Mrągowie jest bardzo widowiskową trasą dla publiczności, jak i ciekawym obiektem dla zawodników. Zapewnia naturalne przewyższenia i bardzo różnorodna nawierzchnię. Stali bywalcy pracują nad ustawieniami na te odcinki toru, w których czują się mocniejsi żeby zyskać przewagę. Debiutanci muszą przygotować się na różnorodną nawierzchnię toru i ćwiczyć formę. Tor w 2024 zyskał nową homologację Polskiego Związku Motorowego i jest gotowy przyjąć zawodników najwyżej stawki.

- Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike 27-28 kwietnia 2024 to idealny moment, żeby spróbować swoich sił w rywalizacji. Na pewno zawodnicy którzy przepracowali zimę na motocyklu i ćwicząc ogólnorozwojowo mogą już Mrągowie zaprezentować swoje umiejętności, ale nowi również świetnie się tu odnajdą - zachęca Andrzej Goleń.

Weekendową rywalizację poprzedzą piątkowe treningi dla zawodników. Warto dodać, że wstęp dla publiczności jest bezpłatny. Udział w wydarzeniu mogą wziąć także początkujące dzieci od szóstego roku życia, które jeszcze bez rywalizacji mają również swoje specjalne przejazdy na torze tzw. jazdy pokazowe.

- Bardzo się cieszę, że kolejny rok możemy wspierać zawody pit bike. To ważne, by wychowywać dzieci i młodzież w duchu motosportu. Od małego uczą się zasad bezpieczeństwa i współzawodnictwa oraz techniki jazdy. To co jest wisienką na torcie to kolejne nazwiska, dla których mini motocykle stają się trampoliną do karier w innych dyscyplinach. Niezmiennie trzymam kciuki i życzę wszystkim powodzenia! - mówi Arkadiusz Bas, Valvo-Tect, importer marki olejów Valvoline.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr