tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike zwiecz off-roadowy czerwiec na gdaskim torze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike zwiecz off-roadowy czerwiec na gdaskim torze

Autor: Informacja prasowa 2024.06.17, 10:51 Drukuj

Idealne rozpoczęcie wakacji? Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike Off-Road: YCF, MRF, Kayo na torze motocrossowym w Gdańsku. 22 i 23 czerwca na Pomorzu zawodnicy przekroczą półmetek tegorocznych zmagań.

Pierwszy weekend wakacji i motosportowe emocje, to najlepszy scenariusz na początek lata. Propozycja nie tylko idealna dla fanów mini motocykli pit bike, ale i dla mieszkańców Pomorza, którzy bezpłatnie mogą wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

NAS Analytics TAG

- Ponad setka zawodników z całej Polski, najmłodsi od ósmego roku życia, nieco mniejsze motocykle i ogromne emocje. Skoki, szybkie zakręty, trochę kurzu i błota. Tor motocrossowy w Gdańsku to bardzo lubiany przez zawodników obiekt, a walka zawsze jest tam zacięta. To gwarantuje, że będzie to bardzo ciekawy weekend dla publiczności, ale jeszcze bardziej dla zawodników, dla których walka o punkty staje się decydująca. Jednym słowem - nie może was zabraknąć 22 i 23 czerwca w Gdańsku - zaprasza Maciej Merchel, MPP Trade, importer minimotocykli YCF, MRF i Kayo.

W pierwszy weekend wakacji jesteśmy "off"!

Weekend pod znakiem off-roadu rozpocznie się już w piątek. Jazdy wolne dla zawodników przygotowujących się do startu w zawodach, rozpoczną się wyjątkowo o godz. 12:00 i zakończą o 18:00. W sobotę odbywać będzie się Puchar Polski Pit Bike Off-Road: YCF, MRF, Kayo, w którym zobaczymy zawodników oraz amatorów, a w niedzielę Mistrzostwa Polski, czyli walka o najwyższe tytuły w kraju. Każdego dnia będzie można podziwiać także najmłodszych śmiałków na dwóch kółkach, czyli dzieci od szóstego roku życia, które przygotowują się dopiero do startu kariery. Są to tak zwane jazdy pokazowe.

Zawodnicy z całego kraju i lokalne gwiazdy

W Gdańsku na co dzień bardzo prężnie funkcjonuje szkółka dla adeptów mini motocykli, którą prowadzi były zawodnik motocrossu i uznany trener Marcin Wójcik.

- Zawodnicy z Pomorza nie mogą doczekać się startu na swoim domowym torze, to dla nich wielkie święto. Nasza lokalna szkółka to mocna, zgrana paka, regularnie trenujemy w Gdańsku, a nasi reprezentaci prezentują się z powodzeniem w zawodach pit bike. W każdej klasie mamy mocne lokaty. Oczywiście, nasi lokalni zawodnicy bardzo dobrze czują się na swoim "betonowym", czyli bardzo twardym torze, więc pokażą na co ich stać. Warunki są idealne pod mini motocykle pit bike, więc każdy uczestnik powinien się odnaleźć. Teraz pozostało nam trzymać kciuki i czekać na weekend zawodów. Do zobaczenia na torze przy Starogardzkiej! - mówi trener, Marcin Wójcik.

Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike Off-Road: YCf, MRF, Kayo, odbywają się w weekend 22-23 czerwca 2024. Wstęp dla publiczności jest bezpłatny, a zawodnicy tradycyjnie znajdą informacje na stronie federacji oraz organizatora zawodów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr