tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Puchar Polski Pit Bike Off-Road. Czas na tor Kieczewo!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Puchar Polski Pit Bike Off-Road. Czas na tor Kieczewo!

Autor: Informacja prasowa 2023.09.15, 11:26 Drukuj

Sezon zmierza ku końcowi. To już przedostatnie spotkanie miłośników jazdy off-road. Zawodnicy dosiadający mini motocykli Pit Bike MRF, Kayo, RXF i YCF po raz pierwszy będą rywalizować na torze w Kiełczewie koło Kościana.

Nowe obiekty to zawsze doza ekscytacji, ale także wyzwanie organizacyjne. W tym roku zawodnicy ścigający się w wersji terenowej, nie mogli narzekać na zbyt małą liczbę wydarzeń. Coraz bliżej do momentu, kiedy poznamy najlepszych zawodników cyklu.

NAS Analytics TAG

- Piąta runda Pucharu Polski Pit Bike Off-Road to ostatnia szansa na zdobycie punktów przed finałem sezonu. W tym roku, w nowej formule, zawodnicy zbierają punkty przez cały sezon, a najlepsza dwudziestka w każdej klasie, spotka się na MXDG w Dąbrowie Górniczej, by wyłonić zdobywcę pucharu. To był bardzo intensywny sezon, okraszony niesamowitymi emocjami. Jego końcówka zapowiada się równie emocjonująco, wiem że organizatorzy na torze Kiełczewo przygotowali wiele niespodzianek, a największą atrakcją będzie zapewne sam tor, który jest bardzo chwalony przez zawodników i rodziców - mówi Sylwia Żółtowska, Otopit.

Dla większości zawodników tor będzie sporą loterią, gdyż zawody odbywają się tam po raz pierwszy. Jak zapowiada lokalny organizator, to bardzo ciekawy, ale i wymagający obiekt.

- Na odbiorze toru, komisja stwierdziła, że pierwszy raz nie ma żadnych zastrzeżeń do obiektu - podkreśla Leszek Zemler, Ostra Ekipa Kościan. - Tor jest bardzo przyjemny do jazdy, długi i szeroki, ale także szybki. Dwa grunty: czarny i piaszczysty, będą fizycznym sprawdzianem dla wszystkich zawodników. Cały czas trzeba pracować na motocyklu, nie ma gdzie odpocząć. Z naszego toru bardzo zadowoleni są rodzice, bo jest bardzo bezpiecznie. Jeszcze nikomu nic poważnego się tu nie stało. Jesteśmy po raz pierwszy gospodarzem zawodów pit bike i postaramy się, by każdy wyjechał od nas zadowolony. Zapraszamy serdecznie na tor Kiełczewo!

V runda Pucharu Polski Pit Bike Off-Road, organizowana przez Ostrą Ekipę Kościan na torze Kiełczewo, odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 września 2023. Tradycyjnie w sobotę i w niedzielne przedpołudnie będą odbywać się treningi i kwalifikacje. Właściwe wyścigi wystartują koło południa. Wstęp dla publiczności jest bezpłatny.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr