tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mężczyzna został potrącony na chodniku i… dostał mandat
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mężczyzna został potrącony na chodniku i… dostał mandat

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.02.27, 09:07 3 Drukuj

Sąd postanowił ukarać mandatem mężczyznę, który został potrącony na chodniku przez samochód. Do zdarzenia doszło w lipcu ubiegłego roku, a dopiero teraz zapadł wyrok sądowy w tej sprawie.

Sytuacja miała miejsce 23 lipca na warszawskim Rakowcu. Wojciech Młodzianowski zauważył samochód, który był zaparkowany na chodniku, tuż przy przejściu dla pieszych. Mężczyzna zwrócił uwagę kierującej, ale ta powiedziała mu, że chyba nie ma się czym w życiu zajmować i powinien się leczyć. To sprawiło, że mężczyzna uruchomił kamerę w telefonie i zaczął iść w kierunku przejścia. W tym czasie kobieta chciała włączyć się do ruchu i dotknęła Młodzianowskiego zderzakiem. Na dodatek nie widziała w całej sytuacji niczego złego…

NAS Analytics TAG

Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci postanowili skierować sprawę do sądu. Ten ukarał poszkodowanego grzywną w wysokości 200 złotych i nakazał zapłacenie 100 złotych kosztów sądowych. Kierująca musi zapłacić 700 złotych za niewłaściwe parkowanie, jazdę po chodniku i potrącenie. Do tego zapłaci 140 złotych kosztów sądowych.

Młodzianowski planuje odwołanie od wyroku, a swoją pomoc zaoferował Grzegorz Borek z Federacji Piesza Polska.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę