tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mczyzna zosta potrcony na chodniku i… dosta mandat
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mczyzna zosta potrcony na chodniku i… dosta mandat

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.02.27, 09:07 3 Drukuj

Sąd postanowił ukarać mandatem mężczyznę, który został potrącony na chodniku przez samochód. Do zdarzenia doszło w lipcu ubiegłego roku, a dopiero teraz zapadł wyrok sądowy w tej sprawie.

Sytuacja miała miejsce 23 lipca na warszawskim Rakowcu. Wojciech Młodzianowski zauważył samochód, który był zaparkowany na chodniku, tuż przy przejściu dla pieszych. Mężczyzna zwrócił uwagę kierującej, ale ta powiedziała mu, że chyba nie ma się czym w życiu zajmować i powinien się leczyć. To sprawiło, że mężczyzna uruchomił kamerę w telefonie i zaczął iść w kierunku przejścia. W tym czasie kobieta chciała włączyć się do ruchu i dotknęła Młodzianowskiego zderzakiem. Na dodatek nie widziała w całej sytuacji niczego złego…

NAS Analytics TAG

Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci postanowili skierować sprawę do sądu. Ten ukarał poszkodowanego grzywną w wysokości 200 złotych i nakazał zapłacenie 100 złotych kosztów sądowych. Kierująca musi zapłacić 700 złotych za niewłaściwe parkowanie, jazdę po chodniku i potrącenie. Do tego zapłaci 140 złotych kosztów sądowych.

Młodzianowski planuje odwołanie od wyroku, a swoją pomoc zaoferował Grzegorz Borek z Federacji Piesza Polska.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr