tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Potrcenie seniora przez radiowz na przejciu w odzi. Jakie konsekwencje?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Potrcenie seniora przez radiowz na przejciu w odzi. Jakie konsekwencje?

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.02.22, 09:15 2 Drukuj

Dużo się ostatnio mówi o pierwszeństwie pieszych, ale sytuacja z Łodzi pokazuje, że kierowcy nadal mają z tym problem i dotyczy to nawet tych, którzy powinni dawać przykład innym.

Do zdarzenia doszło w Łodzi, na rondzie Sybiraków, które nie jest uzbrojone w sygnalizację świetlną. Pieszy widząc, że samochody stoją, postanowił przejść przez jezdnię i kiedy już był w ogródku i witał się z gąską, to został potrącony przez radiowóz. Jak twierdzi łódzka policja, natychmiast wezwano karetkę, która zaopiekowała się seniorem, a także innych policjantów, którzy mieli wyjaśnić sprawę. Całe zdarzenie może i przeszłoby bez większego echa, ale za radiowozem jechał samochód wyposażony w kamerkę.

NAS Analytics TAG

Policja twierdzi, że pieszemu nic się nie stało i nie było konieczności hospitalizowania go. Wątpliwości budzi kara wymierzona funkcjonariuszowi kierującemu radiowozem, który zakończył tę "przygodę" z pouczeniem. Oliwy do ognia dodali prowadzący fan page łódzkiej policji w serwisie Facebook, którzy skomentowali film słowami "Jak widać, nic, co ludzkie, nie jest nam obce. Przykład na to, jak bardzo trzeba uważać na drodze." Tylko skoro policja ma zwracać uwagę kierowcom, to kto będzie zwracał uwagę policji?

Jak informuje Polsat News, do podobnej sytuacji doszło niedawno w miejscowości Siercz, w województwie lubiskim, gdzie radiowóz potrącił 86-letniego mężczyznę. Poszkodowany nie odniósł żadnych obrażeń, ale uskarżał się na ból głowy, więc trafił na badania.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr