tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lubisz sucha muzyki podczas jazdy na motocyklu? Sprawd w lusterku, czy nie ciga ci policja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Lubisz sucha muzyki podczas jazdy na motocyklu? Sprawd w lusterku, czy nie ciga ci policja

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.02.26, 22:07 Drukuj

Do nietypowego pościgu doszło w piątkowe popołudnie na jednej z dróg łączących województwa wielkopolskie i dolnośląskie. Policjanci gonili motocyklistę, który nie wiedział, że bierze udział w pościgu.

W piątek, 26 lutego policjanci patrolujący drogę z Osiecznej do Wojnowic zauważyli motocyklistę, który poruszał się z nadmierną prędkością. Po uruchomieniu pomiaru prędkości okazało się, że kierujący motocyklem jechał 108 km/h na ograniczeniu do 70 km/h. Policjanci ruszyli w pościg i włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, ale motocyklista nie reagował. Po drodze zdarzyło mu się przekroczyć prędkość jeszcze kilkukrotnie, a "najlepszym" wynikiem było przekroczenie o 88 km/h na ograniczeniu do 60 km/h.

NAS Analytics TAG

Policjanci w końcu zatrzymali beztroskiego 26-latka z powiatu kościańskiego. Po zdjęciu kasku funkcjonariusze zorientowali się, że motocyklista słuchał muzyki tak głośno, że zapewne nie słyszał nawet własnych myśli. Teraz grozi mu postępowanie sądowe, a utrata prawa jazdy, punkty karne i mandat mogą być jego najmniejszym problemem. Za ucieczkę przed policją grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności, chociaż ciężko mówić o ucieczce nie będąc świadomym, że jest się ściganym.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr