tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta RVS 1 - włoska perła wśród nakedów NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta RVS 1 - włoska perła wśród nakedów

Autor: Konrad Bartnik 2018.03.28, 12:16 Drukuj

RVS 1 to pierwszy model stworzony przez nowo otwarty specjalny oddział MV Agusty, zajmujący się ręczną produkcją najwyższej klasy motocykli. Jest to najmocniejszy trzycylindrowy naked w ofercie firmy - dysponuje 160 KM mocy przy masie wynoszącej tylko 160 kg.

MV Agusta sama w sobie jest już bardzo elitarną marką, ale wciąż posiada zasoby, by oferować produkty jeszcze bardziej ekskluzywne. Wewnątrz firmy powstała właśnie oddzielna marka RVS, której nazwa jest skrótem od Reparto Veicoli Speciali - po polsku Departament Pojazdów Specjalnych. Będzie się ona zajmować projektowaniem i całkowicie ręczną produkcją limitowanych serii motocykli, budowanych według filozofii "jeden człowiek - jeden motocykl".

Pierwszym pojazdem zbudowanym przez "oddział specjalny" MV Agusty jest RVS 1, mający swoje korzenie w serii trzycylindrowców Brutale. Został on poddany gruntownej przebudowie przez zespół inżynierów i stylistów. Z rzędowej trójki o pojemności 800 cm3 wyciśnięto aż 150 KM, a masa pojazdu spadła do 160 kg. RVS 1 jest prawdziwym dziełem sztuki, wyrzeźbionym w stali, aluminium, tytanie i włóknie węglowym. Elitarna jest również jego cena - kosztować ma ok. 140 tysięcy zł.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę