tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Alternatywna MV Agusta za milion. Włoski producent pracuje nad bardzo tajemniczym projektem

Alternatywna MV Agusta za milion. Włoski producent pracuje nad bardzo tajemniczym projektem

Autor: Raff 2018.03.19, 17:31 2 Drukuj

Mnóstwo mocy i hałasu - tak Giovanni Castiglioni opisał nowy motocykl MV Agusty, który, zgodnie z informacjami przekazanymi na konferencji prasowej, będzie posiadał "napęd alternatywny". Oby nie ten, o którym myślimy.

Konferencja prasowa odbyła się w związku z premierą modelu Brutale 800RR i przedstawieniem strategii firmy na najbliższe lata. Szef MV Agusty, Giovanni Castiglioni, zapowiedział główne cele sprzedażowe i ujawnił kilka szczegółów dotyczących nowych projektów.

Jedną z najbardziej tajemniczych zapowiedzi był motocykl, którego koszt określono na ponad 200 000 euro. Z deklaracji MV Agusty wynika, że motocykl ten nie będzie zasilany benzyną, ani energią elektryczną. Dziennikarze, w odpowiedzi na lawinę pytań, otrzymali tylko enigmatyczną odpowiedź, że motocykl da "dużo mocy i hałasu, to będzie miks wszystkiego".

Dziennikarze brytyjskiego portalu Visordown spekulują, że być może MV Agusta pracuje nad motocyklem napędzanym silnikiem odrzutowym. My mamy nadzieję, że "dużo mocy i hałasu" nie będzie oznaczało… diesla.

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę