tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Alternatywna MV Agusta za milion. Włoski producent pracuje nad bardzo tajemniczym projektem NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Alternatywna MV Agusta za milion. Włoski producent pracuje nad bardzo tajemniczym projektem

Autor: Raff 2018.03.19, 17:31 2 Drukuj

Mnóstwo mocy i hałasu - tak Giovanni Castiglioni opisał nowy motocykl MV Agusty, który, zgodnie z informacjami przekazanymi na konferencji prasowej, będzie posiadał "napęd alternatywny". Oby nie ten, o którym myślimy.

Konferencja prasowa odbyła się w związku z premierą modelu Brutale 800RR i przedstawieniem strategii firmy na najbliższe lata. Szef MV Agusty, Giovanni Castiglioni, zapowiedział główne cele sprzedażowe i ujawnił kilka szczegółów dotyczących nowych projektów.

Jedną z najbardziej tajemniczych zapowiedzi był motocykl, którego koszt określono na ponad 200 000 euro. Z deklaracji MV Agusty wynika, że motocykl ten nie będzie zasilany benzyną, ani energią elektryczną. Dziennikarze, w odpowiedzi na lawinę pytań, otrzymali tylko enigmatyczną odpowiedź, że motocykl da "dużo mocy i hałasu, to będzie miks wszystkiego".

Dziennikarze brytyjskiego portalu Visordown spekulują, że być może MV Agusta pracuje nad motocyklem napędzanym silnikiem odrzutowym. My mamy nadzieję, że "dużo mocy i hałasu" nie będzie oznaczało… diesla.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę