tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Więcej mocy między nogami. PornHub sponsorem MV Agusta Racing UK
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Więcej mocy między nogami. PornHub sponsorem MV Agusta Racing UK

Autor: Raff 2018.03.22, 12:50 Drukuj

Kiedy potrzebujesz między nogami czegoś naprawdę mocnego, czegoś co katapultuje cię w obszary ekscytacji niedostępne dla innych, skorzystaj z pomocy PornHub. Jako sponsora motocyklowego teamu oczywiście.

Kierowca MV Agusta Racing UK Joe Francis zaprezentował nowe barwy w tegorocznym brytyjskim sezonie wyścigowym Supersport. Logotypem, który najbardziej rzuca się w oczy jest… PornHub.

__________________________________________

Abstrahując od krępujących pytań najmłodszych miłośników wyścigów motocyklowych, wybór takiego sponsora wydaje się jak najbardziej trafny - zarówno dla PornHub, jak i dla MV Agusty najważniejsze jest to, co kierowca ma między nogami. Poza tym i seks, i motocykl mogą być bardzo niebezpieczne, jeśli nie używasz odpowiedniego zabezpieczenia.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę