tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Piątkowe treningi WorldSBK w Tajlandii NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Piątkowe treningi WorldSBK w Tajlandii

Autor: Jarek BENITO Czech 2018.03.23, 16:59 Drukuj

Stawka jest coraz bardziej wyrównana. Czy to za sprawą regulacji dotyczących maksymalnych obrotów? Grunt, że dużo się dzieje.

Pierwszy trening wolny padł łupem Xaviego Foresa. Zawodnik Barni Racing Team wyprzedził na swoim Ducati Lavertiego i Torresa.

NAS Analytics TAG

Drugi trening wolny, to już prowadzenie Eugenea Lavertiego z Milwaukee Aprilia, który był szybszy o zaledwie 0,034 sekundy od Camiera na Hondzie i niecałe 0,2 sekundy od Jonathana Rea na Kawasaki.

Trzeci, kończący piątkowe zmagania trening był najszybszy w wykonaniu Jonathana Rea. Zawodnik Kawasaki pokonał swojego kolegę z zespołu - Sykesa o 0,057 sekundy i Torresa o 0,070 sekundy.

Jest naprawdę ciasno. Dwunastu kierowców mieści się w jednej sekundzie, co zbliża nas konkurencyjnością do MotoGP. Zapowiada się wspaniały weekend na torze Chang w Tajlandii. W sobotę pierwszy wyścig, drugi dopiero w niedzielę. Czy Melandri wygra trzeci raz z rzędu? Już raz mu się to udało.

Jutro dalsza część treningów, SuperPole i pierwszy wyścig, z czego relację chętnie dla Was przygotuję.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę