tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Super naked, retro racer i inni. MV Agusta zapowiada cztery nowe motocykle NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Super naked, retro racer i inni. MV Agusta zapowiada cztery nowe motocykle

Autor: Raff 2018.03.21, 13:02 Drukuj

Cztery nowe modele zapowiada na najbliższe lata MV Agusta. Wśród nich mają znaleźć się potężny naked i retro racer. Z oferty egzotycznej marki zniknie natomiast sportowy F4.

MV Agusta znana jest ze śmiałego designu motocykli. Modele Brutale Dragster, F4 czy Turismo Veloce uwodzą zmysły przepięknie poprowadzonymi liniami i niesłychanie żywiołowymi silnikami. Specjalnością firmy są też finansowe problemy.

Włoska skarbówka podejrzewała firmę o wykorzystywanie funduszu emerytalnego na finansowanie bieżącej działalności, zaś prezes Giovanni Castiglioni ma niezwykły talent do sprzedawania akcji firmy za gigantyczne pieniądze. Zrobił tak z Daimlerem, próbował z Fiatem, a obecnie właścicielem części akcji jest fundusz Black Ocean z większościowym udziałem kapitału rosyjskiego.

Mimo różnych zawirowań, firma nadal utrzymuje się na powierzchni i zapowiada premierę czterech nowych motocykli. O tajemniczej hybrydzie już pisaliśmy, kolejną nowością ma być potężny naked zbudowany na bazie modelu F4 z silnikiem o pojemności 1000 cm3. Motocykl ten zobaczymy prawdopodobnie już podczas listopadowych targów EICMA.

Wśród nowych motocykli znajdzie się także retro racer, który prawdopodobnie nawiązywał będzie do sławnego 500 Tre Cilindri. W tym roku, specjalną wersją "Claudio", zakończy się sprzedaż modelu F4, który jest ofiarą surowej normy emisji spalin Euro4. Następca tego modelu ma być czwartym z planowanych motocykli, ale pojawi się w ofercie nie wcześniej niż w roku 2021.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę