tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Korzystne zmiany w serwisie OTOMOTO w związku z pandemią koronawirusa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Korzystne zmiany w serwisie OTOMOTO w związku z pandemią koronawirusa

Autor: Janusz Bębenek 2020.03.20, 20:07 Drukuj

Serwis OTOMOTO po analizie sytuacji na rynku pojazdów używanych w ostatnich dniach postanowił wprowadzić kilka zmian, które złagodzą skutki pandemii koronawirusa. Aktualnie aktywne ogłoszenia oraz te, które będą dodane w ciągu najbliższego miesiąca będą emitowane dwa razy dłużej bez żadnych dodatkowych opłat. 

Szalejący na całym świecie koronawirus spowodował nie tylko powszechne zagrożenie dla zdrowia publicznego, ale również mocno zahamował gospodarkę. W tym czasie ludzie podejmują znacznie mniej poważnych decyzji zakupowych, co mocno odbija się m.in. na rynku pojazdów używanych. W związku z ostatnimi wydarzeniami znacznie trudniej jest znaleźć ostatnio kupca na auto lub motocykl. 

NAS Analytics TAG

OTOMOTO, jeden z największych serwisów z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, postanowił wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów. Każde ogłoszenie, które będzie aktywne w dniu 20 marca o godzinie 22 będzie automatycznie przedłużone o 30 dni. Z kolei wszystkie nowo dodane ogłoszenia od wtorku 24 marca do czwartku 23 kwietnia będą miały dwukrotnie wydłużony czas emisji - bez żadnych dodatkowych kosztów. 

Jeśli chodzi o motocykle, to wykupione pakiety 30 i 30+ będą teraz aktywne przez 60 dni, a pakiet 45 przez 90 dni. Pozostałe elementy pakietów, takie jak automatyczne podbicia, czy promowania pozostają w niezmienionej formie. 

 

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę