tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zg這szenie nabycia lub sprzeda篡 pojazdu przez internet hitem w鈔鏚 rz康owych e-us逝g
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zg這szenie nabycia lub sprzeda篡 pojazdu przez internet hitem w鈔鏚 rz康owych e-us逝g

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.06.10, 08:25 1 Drukuj

Ministerstwo Cyfryzacji ogłosiło sukces usługi pozwalającej na zgłoszenie nabycia lub sprzedaży pojazdu przez internet. Ministerstwo udostępniło dane dotyczące liczby zgłoszeń, które wpłynęły od czasu uruchomienia usługi.

Usługa zgłoszenia nabycia lub sprzedaży pojazdu przez internet została uruchomiona w styczniu 2020 roku i zyskała popularność w dobie pandemii, kiedy fizyczne załatwianie spraw w wydziałach komunikacji urosło do rangi wyzwania na miarę ukończenia biegu morskiego komandosa albo przejścia selekcji do jednostki GROM.

NAS Analytics TAG

Jak informuje Ministerstwo Cyfryzacji, od 15 stycznia 2020 roku w systemie pojawiło się 1 002 841 zgłoszeń. Rekordowym miesiącem był kwiecień, kiedy z możliwości zgłoszenia sprzedaży lub zakupu pojazdu przez internet skorzystano 100 368 razy. Przez większość miesięcy liczba zgłoszeń utrzymywała się na poziomie powyżej 54 000 sztuk.

Warto pamiętać, że sprzedaż lub kupno pojazdu należy zgłosić w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi kara od 200 do 1000 złotych. Korzystanie z e-usługi jest darmowe, wystarczy mieć skonfigurowany profil zaufany, do którego można zalogować się na przykład poprzez aplikację naszego banku. Oprócz danych pojazdu oraz zbywcy lub nabywcy trzeba zrobić skan albo zdjęcie dokumentu potwierdzającego dokonanie transakcji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdj璚ia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami u篡tkownik闚 portalu. 圭igacz.pl nie ponosi odpowiedzialno軼i za tre嗆 opinii. Je瞠li kt鏎ykolwiek z komentarzy 豉mie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usuni皻y. Uwagi przesy豉ne przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj帷ym tematowi komentowanego artyku逝. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu 圭igacz.pl lub Regulaminu Forum 圭igacz.pl komentarz zostanie usuni皻y.

NAS Analytics TAG
Zobacz r闚nie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualno軼i

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep 圭igacz

    NAS Analytics TAG
    na g鏎