tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Keith Code o pokonywaniu zakrętów

Keith Code o pokonywaniu zakrętów

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.03.07, 11:46 Drukuj

Pokonywanie zakrętów to nie tylko kluczowy element techniki jazdy motocyklem ale także esencja radości, którą możesz czerpać na dwóch kołach. Jeśli jest na świecie ktoś, kto o zakrętach wie wszystko, to jest to Keith Code. Keith to prawdopodobnie najbardziej pozytywny i wyluzowany koleś jakiego kiedykolwiek poznasz. Na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić, że człowiek ten jest światowej klasy guru jeśli chodzi o jazdę motocyklem.

Keith Code jest autorem wielu książek i poradników dla motocyklistów, spośród których najsłynniejszym u nas jest "A Twist of the Wrist". Przede wszystkim jednak pan Code jest założycielem California Superbike School, motocyklowej akademii zakrętów. Zarezerwujcie sobie niecałe 4 minuty aby obejrzeć świetny dokument, w którym Keith Code we własne osobie opowie nam co skłoniło go do jazdy motocyklem i co sprawia, że jest o tak cholernie przyjemne.

Warto dodać, że California Superbike School ma także swoją filię w Polsce. Więcej informacji o akademii zakrętów znajdziecie na oficjalnej stronie.

A poniżej możecie przeczytać relacje z ubiegłorocznych szkolen California Superbike School na torze w Poznaniu:

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę