tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Keith Code o pokonywaniu zakrętów NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Keith Code o pokonywaniu zakrętów

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.03.07, 11:46 Drukuj

Pokonywanie zakrętów to nie tylko kluczowy element techniki jazdy motocyklem ale także esencja radości, którą możesz czerpać na dwóch kołach. Jeśli jest na świecie ktoś, kto o zakrętach wie wszystko, to jest to Keith Code. Keith to prawdopodobnie najbardziej pozytywny i wyluzowany koleś jakiego kiedykolwiek poznasz. Na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić, że człowiek ten jest światowej klasy guru jeśli chodzi o jazdę motocyklem.

__________________________________________

Keith Code jest autorem wielu książek i poradników dla motocyklistów, spośród których najsłynniejszym u nas jest "A Twist of the Wrist". Przede wszystkim jednak pan Code jest założycielem California Superbike School, motocyklowej akademii zakrętów. Zarezerwujcie sobie niecałe 4 minuty aby obejrzeć świetny dokument, w którym Keith Code we własne osobie opowie nam co skłoniło go do jazdy motocyklem i co sprawia, że jest o tak cholernie przyjemne.

Warto dodać, że California Superbike School ma także swoją filię w Polsce. Więcej informacji o akademii zakrętów znajdziecie na oficjalnej stronie.

A poniżej możecie przeczytać relacje z ubiegłorocznych szkolen California Superbike School na torze w Poznaniu:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę