tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 California Superbike School - ruszaj zapisy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

California Superbike School - ruszaj zapisy!

Autor: Informacja prasowa 2014.01.31, 12:20 8 Drukuj

Polski oddział California Superbike School rusza z rejestracjami na sezon 2014! W tym roku szkoła proponuje Wam dwa dwudniowe terminy na dwóch różnych obiektach, tak abyście mogli dopasować swoje plany szkoleniowe do swojego grafika i planów urlopowych. W dniach 19-20 maja CSS zaprasza na Tor Poznań, a 9-10 sierpnia na Autodrom Jastrząb. Podobnie jak w poprzednich latach szkoła zapewnia w Polsce pełny program szkoleniowy, obejmujący wszystkie 4 poziomy nauczania w szkole.

Nowością w tegorocznym kalendarzu jest możliwość uczestnictwa w szkoleniu na Autodromie Jastrząb zlokalizowanym między Radomiem a Szydłowcem. Ten wybudowany w ubiegłym roku nowoczesny obiekt szkoleniowo-treningowy oferuje znakomite warunki do nauki zaawansowanej techniki jazdy motocyklem. W październiku 2013 na terenie toru miała miejsce wizyta przedstawicieli centrali szkoły z Silverstone, którzy nie tylko zaaprobowali tor do prowadzenia zajęć, ale byli wręcz zachwyceni nowymi dydaktycznymi możliwościami, jakie to miejsce daje. Na Autodromie Jastrząb do dyspozycji trenerów u uczniów będzie bowiem nie tylko świetny tor, ale także możliwość zastosowania innych narzędzi nauki, np. slide bike’a!

NAS Analytics TAG

Więcej informacji na temat tego jak uczy szkoła oraz ceny uczestnictwa znajdziecie na stronie internetowej www.sbkschool.pl. Podobnie jak w roku ubiegłym partnerami szkoły pozostają BMW Motorrad oraz Bridgestone. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Ścigacz.pl oraz miesięcznik Motocykl.

Zastanawiasz się dlaczego warto? Dowiedz się więcej!

Zapisy oraz informacje znajdziesz TUTAJ

Organizator w Polsce:
BM Media
Tel. (+48) 509 155 792
Tel. (+48) 606 480 900
e-mail: info(malpka)sbkschool.pl
strona www: www.sbkschool.pl

Dołącz także do nasze społeczności na Facebook!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr