tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Track Day z CSS na Slovakiaring w super cenie! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Track Day z CSS na Slovakiaring w super cenie!

Autor: Informacja prasowa 2015.07.13, 15:46 Drukuj

Dzięki bardzo dużej pojemności toru Slovakiaring, w czasie najbliższego szkolenia California Superbike School wygospodarowaliśmy dla Was przestrzeń i miejsce na dodatkowy Track Day, który będzie przeprowadzony równolegle z zajęciami CSS. W ciągu każdego dnia czeka na Was minimum 6 sesji treningowych po 20-25 minut, a jeśli pozwoli na to czas - także open track na koniec dnia. Dzięki połączeniu dwóch imprez na dużym obiekcie, jesteśmy w stanie zaoferować Wam dwa treningowe dni na światowej klasy torze w naprawdę znakomitej cenie!

Ci, którzy nigdy nie uczestniczyli w szkoleniach CSS będą mogli w ciągu dnia podpatrzeć jak działa szkoła, a wieczorem pomiędzy pierwszym i drugim dniem do Waszej dyspozycji będą trenerzy i wykładowcy CSS.

~~~~~------~~~~~

A może dzień w szkole i treningowy dzień na torze? Taka opcja również jest możliwa.

Kiedy? 29 i 30 lipca 2015.

Cena CSS Track Day - 360 zł (85 EUR) za dzień lub 700 zł (160 EUR) za dwa dni.

Uwaga, liczba dostępnych miejsc jest mocno ograniczona, kto pierwszy ten lepszy!

Zgłoszenia? info(at)sbkschool.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę